Aplikacje mobilne

Aplikacja mytaxi ułatwi użytkownikom smartfonów z Windows Phone podróżowanie po Warszawie

przeczytasz w 1 min.

Aplikacji umożliwia nie tylko zamówienie taksówki, ale oferuje również kilka ciekawych funkcji z tym związanych.

mytaxi aplikacja

Właściciele smartfonów pracujących pod kontrolą systemu Windows Phone, mieszkający w Warszawie, mogą już korzystać z aplikacji mytaxi, która powinna ułatwić nieco podróżowanie po stolicy.

Aplikacji umożliwia zamówienie taksówki prowadzonej przez konkretnego kierowcę na określony dzień i godzinę. Producent chwali się prostym interfejsem, dzięki czemu nikt nie będzie musiał poświęcaj wiele czasu na czynność, która z pewnością odbywać powinna się błyskawicznie.

Każdy użytkownik może zapisać tutaj swoje ustawienia osobiste oraz zdeponować środki. Dzięki temu płatności realizowane będą za pośrednictwem aplikacji.

Dodatkowo znaleźć mają się w niej promocyjne vouchery na przejazd, a funkcja kalkulator kursu pokaże wartość opłaty za przejazd przed jego rozpoczęciem, podgląd obecnej trasy oraz umożliwi sprawdzenie historii kursów.

Najważniejsze funkcje aplikacji mytaxi dla Windows Phone:

 • płatność za pośrednictwem aplikacji
 • zamówienie taksówki z wyprzedzeniem do 4 dni
 • podgląd na żywo: śledzenie przyjazdu zamówionej taksówki na mapie i podgląd profilu kierowcy
 • kalkulator kursu: obliczanie opłaty za kurs przed zamówieniem taksówki
 • ulubieni kierowcy i taksówka 5-gwiazdkowa
 • radar taxi: podgląd taksówek znajdujących się w naszej okolicy

Pobierz: 

mytaxi na Windows Phone

 

Rozmiar pliku: 7 MB


Warszawa to pierwsze polskie miasto, w którym działa mytaxi. W całej Europie jest już ich jednak zdecydowanie więcej, a z aplikacji korzystać można m.in. w Berlinie, Frankfurcie, Hamburgu, Monachium, Madrycie, Barcelonie, Zurychu czy Wiedniu.

Źródło: windowsphone, t3n

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  4
  Nie dziwie się dlaczego stworzono tą aplikację dla Windows Phone. Na tym systemie nie ma opcji aby się zaciął, więc nie ma też opcji aby się taksówka spóźniła :D
  • avatar
   Konto usunięte
   -3
   A ktoś z taksówek jeszcze korzysta? Ostatnio z rok temu w Bielsku Białej jechałem taksówką niecałe 2 kilometry od dworca i zapłaciłem 20 zł! Rozbój w biały dzień! Nigdy więcej taksówek! Złodziejska mafia jedna! Na dworzec wróciłem sobie piechotą i zaoszczędziłem 20 zł!
   • avatar
    dadulek
    0
    Świetna sprawa, szczególnie dla osób z poza miasta, którzy mogą łatwo paść ofiarą... dodatkowych kilometrów w czasie kursu. Czekamy teraz na inne polskie miasta :)