Ciekawostki

Na luzie: Prima Aprilis w sieci

przeczytasz w 2 min.

Mimo, że coraz mniej osób przywiązuje wagę do tradycji, to o wczorajszej dacie nie powinien zapomnieć żaden internauta. Choćby dlatego, żeby nie dać nabrać się na dowcipne informacje, które pojawiły się z okazji Prima Aprilis.

Przygotowaliśmy dla Was kilka najciekawszych newsów znalezionych w sieci:

Fretki rozkładające kable szerokopasmowe

Do sieci trafiła informacja, jakoby Virgin Media wykorzystywało fretki do pracy. No cóż, kryzys dotyka wszystkich, a zwierzaki zgodziły się najwyraźniej na niższą stawkę godzinową...

Ubezpieczenie na wypadek uprowadzenia przez kosmitów

Takie właśnie usługi oferuje podobno agencja ubezpieczeniowa Swinton. Nie wiemy co prawda, jaki jest koszt takiego ubezpieczenia, ale w końcu najważniejsze jest poczucie bezpieczeństwa i spokojny sen :-)

Magiczna zamiana iPhona w iPada

Urządzenie umożliwiające taką zamianę pojawiło się w ofercie sklepu internetowego. Niewątpliwie szkoda, że to tylko żart...

Tablet Apple w rozbiórce?


Portal iFixit zafundował nam natomiast instrukcję rozbioru urządzenia Apple na części pierwsze. Jak zawsze z dokładnym opisem i zdjęciami. Szkoda tylko, że nie wiemy jaki to tablet, bo o modelu nic nie napisano.

Obowiązkowy zestaw dla graczy

Taki właśnie zestaw możemy obejrzeć na stronie Razer. Pomoże on nam osiągnąć lepsze wyniki w grach poprzez przystosowanie własnego organizmu do długich godzin spędzonych przed ekranem komputera. W zestawie 5 pozłacanych igieł w różnych rozmiarach, pasujących do wszystkich rozmiarów żył. A na dowód, że działa - zdjęcie gracza po 120 godzinach nieprzerwanej gry.

Siła leży w informacji

Kolejną ciekawostkę na temat Google ujawnił natomiast The Register. Koncern chce rzekomo przeskanować każdą pojedynczą osobę na świecie, by zdobyć wszystkie możliwe informacje. W końcu, jak to mówią - wiedza kluczem do sukcesu.

Youtube w trybie tekstowym


"Za każdą sekundę używania YouTube w trybie tekstowym, pomagasz nam zaoszczędzić 1 dolara na kosztach transferu danych." Taką właśnie wiadomość przygotowało dla nas Youtube. Do tego dołączony jest filmik Lego Matrix Trinity Help. Oczywiście w całości skomponowany ze znaków w trybie tekstowym. Mamy jednak pewne wątpliwości co do tego, czy nowa forma wyświetlania video spodoba się użytkownikom...Co innego, gdyby ten 1 dolar trafiał do naszej kieszeni ;-)

Praca dla najmłodszych?

Laptops Direct zasugerował nam, że małe dziecko nie oznacza jedynie wydatków. Dlatego też zachęca wszystkich, by już od pierwszych miesięcy życia dzieci nauczyć je pracy i szacunku dla pieniędzy. Pomysł rzeczywiście innowacyjny, jednak w dalszym ciągu nie potrafimy wyobrazić sobie niemowląt testujących sprzęt komputerowy. I chyba tym razem nie chodzi o konserwatywne poglądy...Prima Aprilis na Benchmarku

Wielu użytkowników z powątpiewaniem śledziło nasze wczorajsze newsy, co chwila podejrzewając nas w komentarzach, że informacje wydają się być „podejrzane”. Rzeczywiście, staraliśmy się was wczoraj trochę nabrać, publikując wiadomości o aplikacji Google umożliwiającej rozmowę ze zwierzętami oraz superwydajnym następcy Fermi. Pozostałe newsy były jednak prawdziwe.

Źródło: Techradar


 

 Zobacz inne wiadomości z cyklu "Na luzie...":

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Otheim
  0
  Akurat na te dwa niusy 1-wszo Kwietniowe się nie nabrałem, ale za to ile śmiechu było jak podesłałem znajomym. :D
  • avatar
   Darxis
   0
   Razer Venom jest dobre :)
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Z tym super wydajnym następcą to wielka żenada.
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Bierzesz Venoma i trzy dni jedziesz w cod-a :D