Telefony

Najbardziej skomplikowany patent na telefoniczną konsolę

przeczytasz w 0 min.

Nokia stara się jak może, żeby wskrzesić pomysł N-Gage, ale jej konkurent Samsung nie ma zamiaru bezczynnie siedzieć i przyglądać się poczynaniom fińskiego giganta sprzedającego wszystko wszystkim. Samsung złożył niedawno wniosek patentowy dotyczący czegoś co można śmiało nazwać najbardziej skomplikowanym telefonem komórkowym jaki kiedykolwiek został wymyślony. Wszystko za sprawą wielu elementów, które można odłączać i wymieniać na nowe w zależności od potrzeb użytkownika.

Zawrotów głowy można dostać od samego patrzenia na szkice projektu. Widać, że w zwykłym trybie pracy telefon wygląda całkiem normalnie, ma kolorowy ekran na górze, a poniżej klawiaturę. Jednak jak się okazuje ekran ten może być odczepiony i przesunięty w centralne miejsce, aby ułatwić granie. Wówczas ukazuje się kolejny zestaw przycisków, które otaczają ekran. Krótko pisząc, mamy do czynienia z małym Transformersem.


Pytanie tylko czy nowy gadżet Samsunga bardziej utożsami się z Autobotami czy Decepticonami. Mając na uwadze film, wygląda na to, że wybierze raczej tych drugich.

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!