Internet

Najlepsze z... najgorszych w YouTube

przeczytasz w 1 min.

Każdego dnia setki filmów zdobywają popularność w serwisie YouTube, część z nich doczekuje się nawet tysięcy a może i milionów odsłon. Są jednak również takie filmy, których nie ogląda nikt.

Właśnie nim zadedykowana jest zupełnie nowa witryna - 0 views. Autor bloga, Mike Hudack, starannie selekcjonuje filmy, które dotychczas nie doczekały się jeszcze odsłon i umieszcza je na łamach swojej własnej strony. Jak nietrudno się domyślić - wkrótce stają się one znacznie popularniejsze. Zwłaszcza, że 0 views z impetem zdobywa przychylność (póki co głównie amerykańskich) internautów. I to do tego stopnia, że zainteresowało się nim samo CNN.

Ideą strony nie jest jednak, jak błędnie mogłoby się wydawać, propagowanie filmów wartościowych i wartych uwagi, które na skutek nieprzychylnych okoliczności losu nie wybiły się do grona popularności - choć i takie materiały się zdarzają.

Kiedy już poczujecie się zaspokojeni sowitą porcją dziwnych, absurdalnych, ale i zabawnych (czasem!) filmików, zapraszamy do przejrzenia "komercyjnego sukcesu" w postaci 100 największych hitów YouTube w pigułce.

Źródło: CNN

Polecamy artykuły:  
GeForce GTX 480 vs Radeon 5970 – pojedynek! Eee Keyboard PC - komputer w klawiaturzeGamesCom 2010: najciekawsze nowości i gry

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Spikeblade
  0
  Przejrzałem 3 strony - same vlogi praktycznie - na trzeciej nawet fanka biebera. Nie dziwię się, że mają 0 viewsów.
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Leeeroooy Jeeenkins xD