• benchmark.pl
 • Gry
 • Najnowszy dodatek do Star Wars: The Force Unleashed już w dostępny
Gry

Najnowszy dodatek do Star Wars: The Force Unleashed już w dostępny

przeczytasz w 1 min.

Miesiąc temu informowaliśmy o najnowszych planach firmy LucasArts, która w końcu zdecydowała się wydać najnowszą odsłonę serii Star Wars również na PC i Mac i to w specjalnej, wzbogaconej edycji. Ta wersja gry nosząca podtytuł Ultimate Sith Edition zawierać będzie dwie dodatkowe misje rozgrywające się na planetach TatooineHoth   i oprócz dwóch wspomnianych wyżej platform ukaże się również na konsole Xbox 360 i Playstation 3. Co istotne jednak, jedynie misja na Tatooine (której celem jest wytropienie i wyeliminowanie ukrywającego się tam Obi-Wana) miała zostać wydana w formie dodatkuDLC. Nie podano jednak wówczas kiedy to nastąpi.

Sporą więc niespodzianką było wczorajsze nagłe pojawienie się tego dodatku w usługach Xbox LivePlaystation Network. Wszystkich zainteresowanych nową misją StarKillera odsyłamy więc do sieciowych usług posiadanych przez Was konsol.

Na koniec mamy również dobrą wiadomość dla wszystkich użytkowników PS3 – opisywany dodatek pojawił się również w polskim PSN i kosztuje tam 36 zł. Jest to jak na razie jedyny dodatek DLC do tej gry jaki został udostępniony w polskiej wersji usługi Sony.

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  świetna wiadomość:)
  • avatar
   Lightning
   0
   Dobrze, że nikt nie zapomniał o "blaszakach"
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    trudno nie zapomnieć, pcty mają dużo lepszą wydajność niż next-geny