Gry na konsole

Need for Speed otrzymał ważną aktualizację

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
27 komentarzy Dyskutuj z nami

Twórcy wprowadzili do Need for Speed kilka istotnych poprawek i nowości.

Need for Speed

Jeśli bawicie się przy Need for Speed to być może zauważyliście już zmiany, jakie przyniosła najnowsza, wydana wczoraj aktualizacja gry. Jest ich kilka i wydają się naprawdę istotne.

Najważniejszą poprawką jest bez wątpienia usprawniona sztuczna inteligencja przeciwników. Mają oni teraz zachowywać się bardziej realistycznie, o co gracze dość głośno prosili.

„Czytaliśmy wasze komentarze na ten temat, oglądaliśmy filmy i transmisje na żywo. Mając na uwadze wspomniane materiały, postanowiliśmy wprowadzić zmiany dotyczące zachowań SI, które powinny poprawić wasze ogólne wrażenia z rozgrywki.”

Aktualizacja wprowadza także nowe pole na ekranie głównym menu. Znalazło się ono w lewym dolnym rogi i zawiera informacje dotyczące zawodów społecznościowych. Twórcy planują 3 ich typy: zawody o dodatkową kasę, zawody o zniżki oraz zawody o dodatkowe REP. Pierwsze („Liczą się osiągi”) zaplanowano na jutro, a do zdobycia będzie 15-procentowa zniżka na poprawę osiągów.

To jednak nie wszystko. Postarano się także o dwa nowe samochody, możliwość wykorzystywania neonów oraz nowy system wyboru barw.

Źródło: needforspeed

Komentarze

27
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  Konsolowcy jak wrażenia z gry daję radę?
  2
 • avatar
  Konto usunięte
  Widać ,że mośki nie zrozumiały pytania...
  2
 • avatar
  prime27pl
  Bieda z nędzą .
 • avatar
  hasati
  Grałem na PS4 fajna sprawa, lecz do undergrounda to mu daleko :)
 • avatar
  Blashix
  Całe szczęście ze dostaniemy to na wersji PC.
 • avatar
  Konto usunięte
  "Znalazło się ono w lewym dolnym rogi..."
  Rogi, rogi, rogi. :D
 • avatar
  Konto usunięte
  Ja zawiodłem się na nowym NFS. Nie wiem jak po aktualizacji ale przed nią gra nie dostarczała frajdy (przynajmniej dla mnie).
  Przeciwnicy zachowywali sie dziwnie - zostawali w tyle by po kilku sekundach wyprzedzić cię jakimś strasznym rzęchem z ogromna predkością, po czym zwalniali byś mogł ich dogonić.
  Telefon dzwoniący 500 razy na minutę poczas wyścigu to kolejna porażka.
  Generalnie - jestem zawiedziony.
  Lubię serie NFS a to miałbyć tutuł który powróci do korzeni. Wg mnie nie warto wydawać pieniędzy. Niestety ja kupiłem wersję z PS Store więc nie mogę ją odsprzedać a zrobiłbym to z ogromną przyjemnością.
 • avatar
  Konto usunięte
  fail...