Chłodzenie

Nero S - nowy zestaw chłodzący od Akasy

przeczytasz w 1 min.

Sześć miesięcy minęło od pierwszej prezentacji coolera o nazwie - Nero S, firmy Akasa. Jednak dopiero teraz, producent postanowił wprowadzić swój najnowszy zestaw chłodzenia procesorów do sprzedaży.

Urządzenie ma wymiary 120 x 87 x 160 mm i wagę 726 g, zawiera cztery 8 mm, niklowano-miedziane ciepłowody mające bezpośredni kontakt z CPU, 52 aluminiowe finy oraz 120 mm wentylator z hydro-dynamicznym łożyskiem, pracującym z zakresie 600 - 1600 RPM (maksymalny poziom wydobywającego się hałasu to 25,9 dBA). Nero S został przystosowany do obsługi procesorów z podstawką Intel LGA 775, 1156, 1366 i AMD 939, AM2, AM2+, AM3. Jego cena nie została jeszcze podana do wiadomości publicznej, mozna się jednak spodziewać, że chłodezenie trafi na rynek już wkrótce wraz z dołączoną pastą termoprzewodzącą AK-455.

Źródło: TechConnect

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  szawel
  0
  Cooler jakich pełno. Jesli to ich najnowszy produkt, to muszą być nieźle w plecy. Takie wiejki to już od jakichś 5 lat są powszechne. ;)
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Blee okropnie brzydkie. Ciekawe jak z osiągami. Przypomina mi troche mugena
   no i jak na mój gust troche zbyt sciśniete finy na radiattorze. Żeby powietrze sie przecisło wentylator będzie musiał nieźle charczeć;/
   • avatar
    Terrorek
    0
    a mi sie podoba i to bardzo :D jakby był w cenie 50-70 to brałbym go nawet niz tego aurasa :D ( no i jeszcze wydajnosc) :D
    • avatar
     Igoruss
     0
     z wydajnością może być różnie bo ma tylko 2 headpipe'y ale zo to grube
     zobaczymy :)
     • avatar
      IronFe
      0
      @Igoruss dobrze zauważył nie 4 heatpipe tylko 2