• benchmark.pl
 • Netflix
 • Netflix szuka chętnych do fotografowania na planach filmowych - zapłaci za zdjęcia
Foto

Netflix szuka chętnych do fotografowania na planach filmowych - zapłaci za zdjęcia

przeczytasz w 1 min.

Niezwykła oferta dla miłośników kina, podróży, fotografowania smartfonem, Instagramu i Netflixa

Czujesz, że jesteś dobrym fotografem smartfonowym, masz konto na Instagramie, a nadto marzy Ci się praca na planie filmowym i podróże? Netflix ma coś dla Ciebie. Ofertę, obok której nie da się przejść obojętnie. To oferta płatnej pracy przez dwa tygodnie jako instagramowy fotograf.

Zostanie ona wynagrodzona kwotą 4 tysięcy dolarów - dwa tysiące za każdy tydzień pracy. A na dodatek, wszelkie koszty podróży i pobytu, również pokryje Netflix.

Fotograf Netflixa będzie miał następujące zadanie. Dokumentowanie prac na planach filmów, seriali i programów realizowanych w Europie i na Bliskim Wschodzie, w tym produkcji Netflixa, a następnie umieszczanie wykonanych zdjęć na instagramowym koncie.

Prawda, że lekko i przyjemnie. Oczywiście to tylko pozory, bo praca fotografa wymaga sporego zaangażowania, ale dla osób, które kochają fotografować nie powinno być to problemem.

Wymagania i regulamin

Jest tylko jeden haczyk. Po pierwsze musisz faktycznie robić niezłe zdjęcia. Trzy, Twoim zdaniem najlepsze z tych, które umieściłeś na koncie Instagram (konto trzeba posiadać), należy oznaczyć tagiem @grammasters3 do 6 marca 2016 roku. Należy również rozpocząć śledzenie profilu @Netflix na Instagramie.

Przedstawiciele Netflix przejrzą zdjęcia, a wyselekcjonowane 25 osób otrzyma powiadomienie do 11 marca. Potem rozpocznie się etap dodatkowej weryfikacji, który wyłoni 4 osoby. Trzeba będzie wykazać się między innymi znajomością języka angielskiego podczas wywiadów na Skype, ale to nie zaskakuje, w końcu zdjęcia będą wykonywane w różnych krajach. Dodatkowa sława, jako osoby publicznej, nie powinna być już w tym przypadku problemem.

Źródło: Netflix

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Fiona
  1
  Sprytna reklama firmy w cenie wacików....

  Brawo...