Routery

Netgear JNR1010: prosty i tani router do sieci domowej - cena

przeczytasz w 1 min.

Dla mniej wymagających

W ofercie firmy Netgear pojawił się nowy bezprzewodowy router przeznaczony dla zwykłych użytkowników domowych – JNR1010.

Netgear JNR1010 to bezprzewodowy router dla sieci domowej. Jest typowym urządzeniem dla mniej wymagających użytkowników, którzy nie potrzebują najnowocześniejszych technologii i mnogości dodatkowych funkcji. Charakteryzuje się łatwym udostępnianiem połączenia komputerom oraz urządzeniom mobilnym, takim jak tablety czy telefony.

Netgear logo

Nie oznacza to jednak, że router ten został pozbawiony wszelkich dodatków. Wyposażono go bowiem między innymi w funkcję FastLane, która umożliwia rezerwowanie łącza podczas strumieniowania materiałów wideo online. Odpowiednio duży transfer uzyskany w ten sposób zagwarantować ma płynny obraz.

Zarządzanie siecią, jak i samym urządzeniem odbywa się poprzez oprogramowanie Netgear Genie, który, jak zapewnia producent, całkowicie to wszystko ułatwia. Aplikacja z graficznym i w pełni spolszczonym interfejsem pozwala na podgląd urządzeń oczekujących oraz podłączonych do sieci.

Netgear JNR1010 router przód antena diody

Router Netgear JNR1010 wyposażony został w 4 gniazda LAN, co powinno w zupełności wystarczyć nawet bardziej wymagającym domownikom. Na uwagę zasługuje także fakt, że producent umożliwia wymianę anten na silniejsze.

Router zadebiutował już na rynku, a jego sugerowana cena detaliczna wynosi 99 złotych.
 

Więcej o routerach:

Źródło: Netgear

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Piotr N.
  1
  Właśnie! Gdzie tanie routery ADSL?
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   zenada
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Kupię jak będzie można podłączyć kablem telefonicznym a nie tym co w blokach, tylko takie teraz routery są -.-
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Swoją drogą to i tak dobrze, że netgear wyskoczył z takim routerem. Nie każdego stać na dobry sprzęt i własnie dlatego muszą się godzić na wszelkiego rodzaju tp-linki, bo są tanie, a potem siwieją szybciej, bo jakość połączenia zabija
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      a jak ze stabilnością tego urządzenia ?