Gry

Poznaj Klejnot Północy - wideo z gry Neverwinter

przeczytasz w 1 min.

Twórcy udostępnili nowe wideo z gry Neverwinter, które przedstawia sekrety gry.

Nowe wideo z gry Neverwinter

Twórcy gry Neverwinter, której światowa premiera odbędzie się już 20 czerwca br., postanowili udostępnić kolejną dawkę informacji z gry. Jako smaczny kąsek dla wszystkich interesujących się losami gry przedstawiamy filmik o sekretach Klejnotu Północy.

W latach świetności Klejnot Północy był potężnym miastem. Z czasem jednak przyszły na nie różnorakie klęski, czego skutkiem był upadek twierdzy.

Każdy fan Zapomnianych Krain zna wszystkie sekrety miast z Wybrzeża Mieczy. Od magicznych budowli Silverymoon, przez doki Luskan aż po uliczki Waterdeep, poszukiwacze przygód odnajdą tam najróżniejsze miasta i osady znając ich charakterystyczne i unikalne cechy. Jednak żadne z nich nie może się równać wielkością i dostojnością z Neverwinter.

Przypomnijmy, że niedawno, bo od 30 kwietnia br., gra wkroczyła w fazę otwartych beta testów. Każdy zainteresowany rozrywką może pobrać klienta gry ze strony producenta.

Na koniec zachęcamy do obejrzenia wspomnianego filmiku oraz galerii obrazków z gry.

Źródło: Cryptic Studios, inf. prasowa

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  kabanosek
  0
  Z ciekawości ściągnąłem to ten miesiąc temu, i strasznie mocno przypomina mi WoW-a. Questowanie w lokacji, scenariusze, instancje, raidy, battlegroundy... to już było.

  Jeśli ktoś ma dużo czasu to wrota otwarte. Ja sam zmarnowałem sporo czasu w WoWie ;d
  • avatar
   renholder1987
   0
   Gra nie ma nic wspólnego z poprzednikami serii.Jedynym łącznikiem jest świat.Sama gra nawet nie jest oparta na zasadach dungeons & dragons.Grafika marna(ala perfect world),nie wnosi nic nowego.Ogólnie po pograniu w bete nie polecam.

   Na dzisiaj guild wars 2 bezkonkurencyjnie gniecie wszystkie inne gry mmo.Nie wiadomo co elder scrols online pokaze ale raczej wątpie,że oderwie mnie od gw2 :)
   • avatar
    BariGT
    0
    NWN byla epicka, NWN2 juz tylko bardzo dobra, zwlaszcza dodatki - niech ta gra chociaz utrzyma poziom 2ki to kupie na 100%
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Gra niewarta jest jakichkolwiek pieniędzy. Mam dwie postacie 45 lvl i powiem tylko tyle: przejdę wszystkie mapy, aby zobaczyć świat i grę wrzucam do kosza (jest darmowa, więc nie będę miał żadnych wyrzutów sumienia).
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      ZAMKNIĘTY świat Neverwinter... najwiekszy błąd tej GRY