• benchmark.pl
 • Gry
 • Pełni życia bohaterowie gry Ni no Kuni II: Revenant Kingdom
Gry

Pełni życia bohaterowie gry Ni no Kuni II: Revenant Kingdom

przeczytasz w 1 min.

Ni no Kuni II: Revenant Kingdom to jedna z najlepiej zapowiadających się gier nadchodzących miesięcy. Autorzy tego jRPG przyznają, że ich celem było wykreowanie oryginalnych i dających się lubić postaci. Nowy materiał wideo pozwala dowiedzieć się więcej na ten temat.

Już tylko niespełna dwa miesiące dzielą nas od premiery gry Ni no Kuni II: Revenant Kingdom, która zmieściła się w naszym zestawieniu najbardziej wyczekiwanych produkcji. Twórcy sukcesywnie przypominają nam o tym tytule – to zwiastunami, to znów gamplayem – i teraz mają dla nas kolejny materiał wideo.

Nowy film pokazuje jak (autor fabuły) Akihiro Hino, (projektant postaci) Yoshiyuki Momose i (reżyser) Takafumi Koukami starali się o to, by tchnąć życie w bohaterów Ni no Kuni II i sprawić, by byli oni postaciami z krwi i kości. W tym jRPG „obsada” będzie bowiem niezwykle istotna, podobnie jak opowiedziana za ich pomocą historia.

Twórcy przyznają, że ich celem było stworzenie postaci, które nie tylko mają coś do powiedzenia i są w taki lub inny sposób charakterystyczne, ale też da się je lubić. 

Przypominamy, że premiera gry Ni no Kuni II: Revenant Kingdom na PC i PlayStation 4 odbędzie się 23 marca. Tymczasem, jeśli macie ochotę, zobaczcie nowy materiał i posłuchajcie o tym, jak tworzone były postacie (o ile znacie japoński – jeśli nie, możecie włączyć napisy w jednym z sześciu języków).

Ni no Kuni II: Revenant Kingdom zza kulis po raz drugi

Źródło: Bandai Namco

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  dariozpata
  -4
  VM Protect to najlepsze zabezpieczenie nie do zlamania i twórcy Ni no Kuni II: Revenant Kingdom mają obowiązek zabezpieczyć nim swoją grę!
  Mimo że kocham Denuvo to samo Denuvo nie zabezpieczy w pełni gry i twórcy nie mają wyjścia i obok Denuvo muszą zaimpletować VM Protect!
  • avatar
   Sharimsejn
   0
   Może ktoś coś powiedzieć o tym tytule i grach tego typu? Zawsze się przymierzałem ale przed pierwszym kontaktem wolę wypytać :D