Gry

Ninja Gaiden 3: Hayabusa urządza krwawą jatkę

przeczytasz w 1 min.

Team Ninja powracają ze swoją najsłynniejszą serią i jedno jest pewne - będzie krwawo. W Ninja Gaiden 3 znów wcielimy się w postać Hayabusy, ale producenci obiecują, że tym razem po raz pierwszy w historii będziemy oglądać świat jego oczami i dowiemy się, jakie są jego motywy do walki... i zabijania.

Oś fabularna dotyczyć będzie zamaskowanego wroga, którego cele są równie tajemnicze, jak jego tożsamość. Wykorzystując nadnaturalne moce zmieni on Hayabusę tak, że granice między dobrem i złem, bohaterem a przestępcą, zostaną zatarte. Trudno powiedzieć, co to konkretnie znaczy, ale na pewno brzmi frapująco.

Jasne jest natomiast, że Team Ninja w trzeciej odsłonie Ninja Gaiden tak zmienili mechanikę gry i walki, że efektownych pojedynków na katany nam nie zabraknie. Co więcej, naprawdę wprawieni, wirtualni ninja będą mogli z wrogów przyrządzić siekanego tatara (albo raczej sushi), a nawet przeciąć całego wroga na pół, jednym, wprawnym cięciem. Jak twierdzą sami producenci, możemy liczyć na "wysokooktanową akcję w stylu ninja".

Co jeszcze? Pojawi się tryb dla wielu osób (zarówno kooperacja, jak i rywalizacja), nowe postacie (również te, odkrywające tajemnice przeszłości Hayabusy) oraz usprawniony interfejs dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z Ninja Gaiden. Na deser mamy natomiast kilka screenshotów z gry:
 

Ninja Gaiden 3

Ninja Gaiden 3

Ninja Gaiden 3

Ninja Gaiden 3

Ninja Gaiden 3

Ninja Gaiden 3
 

Ninja Gaiden 3 wydane zostanie na konsole Xbox360 i PlayStation 3 w przyszłym roku.
 

Więcej ze strefy gier:

Źródło: ToTheGame

Komentarze

12
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  tomx1989
  0
  Po co zamieszczać takie newsy z konsol na "pc-towej" stronie? Blaszaki nie znają tego rodzaju gier
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   aż się nie mogę już doczekać zapowiada się super
   • avatar
    Macieyerk
    0
    Na X360 nie jest ocenzurowane i jest krwawa jatka a na PS3 ma dopisek Sigma i jest ocenzurowana (mniej krwi i kończyny nie wypadają).
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Krwawa jatka motorem? :O :D