Gry

Aż miło patrzeć na to, jak rozwija się No Man’s Sky

przeczytasz w 1 min.

Droga, jaką pokonało No Man’s Sky, robi olbrzymie wrażenie. Od niemal znienawidzonej, mocno wybrakowanej produkcji do gry, przy której chce się spędzać niezliczenie wiele godzin. Teraz, wraz z aktualizacją Living Ship, staje się jeszcze lepsza.

Gra No Man’s Sky miała olbrzymi potencjał, który początkowo nie został wykorzystany. Zamiast narzekać na nieprzechylne komentarze ekipa Hello Games zakasała rękawy i wzięła się do roboty. Najpierw aktualizacją Foundation wylała fundamenty pod dalszy rozwój, później w Next dodała rozgrywkę wieloosobową, a w Beyond – tryb VR, by wreszcie w Synthesis dokonać poprawek niemal w każdym aspekcie produkcji. Kolejna aktualizacja nosi nazwę Living Ship i znów skutecznie urozmaica zabawę.

Zobacz najnowszy zwiastun No Man’s Sky – Living Ship:

Dostępna już do pobrania aktualizacja No Man’s Sky: Living Ship wprowadza przede wszystkim zupełnie nową kategorię statków kosmicznych. Nie chodzi tylko o inny wygląd, lecz o całkowitą zmianę. Żyjące środki transportu wykorzystują własne technologie i mogą być ulepszane tylko w określony sposób, co dobrze wyjaśnia zwiastun zamieszczony powyżej. W skrócie: to nie tyle maszyny, co niezwykłe stworzenia. 

No Man’s Sky: Living Ship starship

Tego, w jaki sposób zostały powołane do życia te żyjące statki kosmiczne, dowiemy się z nowej serii misji. Pierwsza duża aktualizacja No Man’s Sky w tym roku dodaje również kolejne kosmiczne stworzenia i obiekty oraz najróżniejsze drobne nowinki. Jeśli chcecie się dowiedzieć więcej, to zajrzyjcie na oficjalną stronę gry.

No Man’s Sky to gra, której warto dać (jeszcze jedną) szansę

No Man’s Sky sprzed czterech lat i to, co mamy dzisiaj, to dwie zupełnie inne gry. Eksploracyjna przygodówka studia Hello Games nie tylko wygląda znacznie lepiej, ale też zawiera elementy, które przyciągają do ekranu i nie pozwalają się od niego oderwać. Zwiedzanie kosmosu i odkrywanie jego tajemnic to świetna zabawa – jeśli macie swój egzemplarz, ale dawno go nie ruszaliście, to pomyślcie o tym, aby dać mu jeszcze jedną szansę.

Źródło: GamingBolt, Hello Games, informacja własna

Czytaj dalej o grach:

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  obcypl
  2
  Z jednej strony jest lepiej, ale nadal taki inny minecraft gdzie po kilku dniach dociera się do ściany "farmienia" kasy... do tego totalnie agresywna społeczność graczy sprawa, ze gra raczej do offline co niszczy jej potencjał. Brakuje mi tutaj pójścia w stronę EvE - aliansy, korporacje... rynek graczy a nie sztucznie generowany. Grywam ale jakoś nie potrafię zostać dłużej.
  • avatar
   SirMichael
   -1
   gra wyszła na prostą, bardzo przyjemnie się gra i bardzo się cieszę, że wykorzystałem moment jej niesławy i dawno temu kupiłem za 50zł :P bo z tego co widzę, cena idzie do góry. :)
   • avatar
    raffal81
    -1
    Muszę wrócić do tej gry, fajnie że tak się zmienia ;)