Gry

No Man’s Sky: nowy zwiastun i data premiery

przeczytasz w 1 min.

Zarezerwujcie sobie sporo czasu na przyszłoroczne wakacje. Wszechświat czeka na odkrycie.

No Man’s Sky

Gry eksploracyjne zyskują coraz więcej zwolenników. No Man’s Sky jest natomiast jednym z najlepiej zapowiadających się reprezentantów tego gatunku. Podczas konferencji Sony na Paris Games Week twórcy tego tytułu, Hello Games, zaserwowali widzom nowy zwiastun oraz ujawnili, kiedy należy się spodziewać premiery.

„To jest gra, która jest wszystkim dla naszego zespołu. Od dziecka chciałem zagrać w coś takiego jak No Man’s Sky i wielu z was powiedziało mi, że nie ja jeden. Mamy jedną szansę na zrobienie tej gry i nie możemy jej zaprzepaścić. Zaszliśmy już bardzo daleko i wiemy, że świat patrzy na nasz mały zespół. Każdego dnia dodajemy nowe funkcje, dopieszczamy grę i zwiększamy różnorodność naszego wszechświata. Niektórych elementów nikomu jeszcze nie pokazaliśmy. Ale pokażemy w ciągu najbliższych miesięcy” – zapowiedział Sean Murray z Hello Games.

Po tych słowach nastąpiła informacja, na którą wielu czekało. Otóż premiera gry No Man’s Sky odbędzie się w czerwcu 2016 roku. Od jakiegoś czasu wiemy natomiast, że tytuł ten zadebiutuje równocześnie na konsoli PlayStation 4 oraz komputerach osobistych. Na koniec mamy jeszcze nowy zwiastun zatytułowany „I’ve Seen Things”. Oto on:

Źródło: PlayStation Blog

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  -AKATSUKI-
  3
  Na PS4 downgrade 90% za slaba moc obliczeniowa na tosterach...
  • avatar
   pycipro
   -8
   Po co na PC, zaraz beda czitowac
   • avatar
    mixolaj
    0
    Coś myślę, że ta gra mnie miło zaskoczy.