Gry

No Man's Sky - tak działa handel

Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
10 komentarzy Dyskutuj z nami

Eksploracja i walka to nie wszystko, co przygotowała dla nas ekipa Hello Games. Sporo czasu spędzimy też na gromadzeniu surowców.

Choć gra No Man’s Sky może kojarzyć się tylko z lataniem od jednej planety do drugiej, w rzeczywistości ma to być produkcja wielowymiarowa. Chcąc to podkreślić, ekipa Hello Games publikuje kolejne zwiastuny poświęcone poszczególnym aspektom rozgrywki. Mogliśmy się już przyjrzeć eksploracji oraz walce, a teraz przyszedł czas na handel.

Podczas eksplorowania kolejnych planet będziemy mogli gromadzić różne zasoby naturalne (pozyskiwane między innymi ze skał). Te następnie wykorzystamy do rozbudowy naszego statku. W grze No Man’s Sky pojawi się także handel – surowce będziemy mogli kupować i sprzedawać, w zależności od naszych potrzeb i preferencji. Tak to wygląda:

Przed nami jeszcze zwiastun poświęcony przetrwaniu w kosmosie i na obcych planetach. Kolejne materiały są publikowane, aby zachęcić niezdecydowanych wciąż graczy do kupna gry No Man’s Sky, której premiera już naprawdę niedługo, bo 10 sierpnia. Przypominamy, że tytuł ten zmierza na pecety oraz konsole PlayStation 4.

Źródło: Hello Games, Sony 

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  Kolejny film trwający troszkę dłużej niż minuta i 25 sekund napisów. Morze się powtarzam ale znów nic nie pokazali. Chaotyczni mix scenek, które dziwo nie pokazują handlu tylko zbieranie surowców.

  Bardzo bym chciał żeby ta gra była ciekawa ale z tego co pokazują to nic ciekawego do pokazania nie mają.. a szkoda
  4
 • avatar
  Zero-Cool
  Ta gra jest chyba tym czym Star Citizen chciałby/miałby być.
  2
 • avatar
  Fenarid
  Wygląda trochę jak upośledzone dziecko EVE Online. Choć tam nie ma lądowania na planetach to EVE jest o wiele bardziej rozbudowane no i przede wszystkim jest jakiś sens robienia tego kiedy działa się w olbrzymiej społeczności. A tutaj jaki jest sens tego całego zbieractwa i eksploracji ?
  2
 • avatar
  thoruus
  Mam nadzieję, że jeszcze doczekam tytułu dla którego zmienię budę na jakiś wypas. Takie miało być Division ale nic z tego, teraz trochę liczę na NMS ale chyba przeliczę się... :(
  1
 • avatar
  Konto usunięte
  Mam tę grę na wishliście na Steam, ale przed premierą nie kupię, poczekam na pierwsze recenzje.

  Kolejne publikowane materiały skutecznie mnie do zakupu zniechęcają...
 • avatar
  Konto usunięte
  Po tym co pokazali, to w zasadzie nic ciekawego. druga subnautica...