• benchmark.pl
 • Gry
 • No Man's Sky - tak wygląda eksploracja (18 trylionów) planet
Gry

No Man's Sky - tak wygląda eksploracja (18 trylionów) planet

przeczytasz w 1 min.

Ekipa Hello Games opublikowała pierwszy z czterech zwiastunów prezentujących filary gry No Man's Sky.

W świecie gier ma miejsce ostatnio prawdziwy renesans produkcji eksploracyjnych. Lada dzień na rynku pojawi się jedna z najlepiej zapowiadających się reprezentantek tego gatunku, mianowicie No Man's Sky. Tytuł ekipy Hello Games pozwoli nam zwiedzić rozległy kosmos, na który złoży się ponad 18 trylionów różnorodnych i niepowtarzalnych planet. Nowy zwiastun poświęcony został właśnie im.

18 trylionów planet – to łagodnie mówiąc: sporo. Czy kolejne globy będą nas w stanie zaskakiwać i interesować do tego stopnia, byśmy chcieli zatrzymać się na nich na dłużej? Według twórców – tak. Wszystko to dzięki ich niepowtarzalności. 

No Man's Sky zmierza na PC i PS4. Premiera gry planowana jest na 10 sierpnia bieżącego roku. Do tego czasu studio Hello Games chce zaprezentować nam cztery zwiastuny przedstawiające filary rozgrywki w swojej produkcji. Na pierwszy ogień idzie Eksploracja, a w kolejnych tygodniach dołączą do niej: Walka, Handel i Przetrwanie.

Źródło: PC Gamer

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Xaros
  5
  "Na pierwszy ogień idzie Eksploracja, a w kolejnych tygodniach dołączą do niej: Walka, Handel i Przetrwanie."
  Walka, handel i przetrwanie jako DLC :)
  • avatar
   HomeAudio
   5
   Najlepsze że w ciągu ostatniego roku wszystkie prezentacje No Man's Sky nie pokazały jakiegokolwiek progressu w rozwoju/kodowaniu gry. Od samego początku pokazywane są dokładnie te same rzeczy :) Tak więc bardziej interesuje mnie co oni wcisnęli tam przez te kilka lat kodowania (w sensie: czy jest coś czego nie pokazali) aniżeli sama gra :)
   • avatar
    Konto usunięte
    4
    Losowo generowane światy można zobaczyć w "symulatorze" kosmosu jakim jest Space Engine. Ciężko jest nazwać to "niepowtarzalnością", ale sprawdzimy jak wypadnie No Man's Sky na tym tle.
    • avatar
     drcocaina
     3
     Na rynku jest już tyle produkcji we wczesnym dostępie oferujących tak dużo (wspomniany Space Engine, ARK, Subnautica, GRAV - to tylko te w które ja gram), że od czekania na w/w grę odechciało mi się na nią czekać.
     • avatar
      Marek2704
      2
      Kuszące, ale drogie toto i bez multi :(