Mobile

Nokia zaprezentuje w tym roku nawet 4 nowe urządzenia

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
5 komentarzy Dyskutuj z nami

Wygląda na to, że Nokia chce bardzo wyraźnie zaakcentować swój powrót na rynek.

Już jakiś czas temu potwierdzone zostało, iż Nokia wraca na rynek mobilny z nowymi urządzeniami. Cały czas zagadką jest jednak to co i kiedy zaprezentuje. Sytuacja zaczyna się teraz nieco rozjaśniać.

Rabka tajemnicy uchylił Mike Wang, szef chińskiego oddziału firmy, a więc osoba przynajmniej w teorii dobrze poinformowana. Jeśli dawać jego słowom wiarę, jeszcze w tym roku zaprezentowane zostaną przynajmniej 3, a być może nawet 4 nowe urządzenia.

Nie zostało sprecyzowano, o jakie propozycje chodzi. Z pewnością w gronie tym znajdą się smartfony, ale być może również tablet. Wszystkie szykowane propozycje działać będą pod kontrolą systemu Google Android.

Nie tak dawno pisaliśmy o możliwej specyfikacji dwóch smartfonów. Doniesienia w tej kwestii pozostają bez zmian, a zatem zanosi się na bardzo interesujące modele. Zobaczymy czy rzeczywiście tak będzie i czym okaże się 3 i ewentualnie 4 propozycja.

Źródło: androidauthority

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  fox_s
  Firma wydym... swoich klientów z Symbianem i meego, osobiście nie mam do nich zaufania a mało tego wchodzą na rynek androida gdzie jest tego cała masa. Telefony zrobi dla nich pewnie jakaś chińska firma a oni zażądają za to sporo kasy w imię swojego znaczka na obudowie. W takim scenariuszu pozostanie poszukać coś równie dobrego i tańszego.
  1
 • avatar
  mati306
  Szkoda, że nie coś własnego, tylko znów android. Brakuje konkurencji w systemach mobilnych
  -1
 • avatar
  Konto usunięte
  Dla mnie tylko Motorola, Samsung no i moze Nokia. Ile to lat musielismy czekac na Nokie z androidem? Troche im to zajelo!
  -3