Gry

Nowa gra dla miłośników skateboardu

przeczytasz w 1 min.

Shaun White, mistrz deski,  doczekał się już gry o snowboardingu. Kolejna gra sygnowana jego nazwiskiem dotyczyć będzie letniej odmiany tego sportu. 

Jak nietrudno się domyślić, "Shaun White Skateboarding" będzie to gra o skateboardzie i skarteboardzistach. W kategorii tej kiedyś rządziły produkcje sygnowane nazwiskiem Tony'ego Hawka, a teraz jest to seria "Skate". Czy nowy tytuł autorstwa Ubisoft Montreal, czyli właśnie "Shaun White Skateboarding" ma jakieś szanse? Z pewnością! Ale co z tego wszystkiego wyjdzie - nie wiadomo. Oprawa wizualna nie stoi może na jakimś rewelacyjnie wysokim poziomie, ale jest bardzo przyjemna dla oka. Zobaczcie zresztą sami:

 

 

O rozgrywce nie wiadomo narazie zbyt wiele, ale szczegółowe informacje mają być podane podczas tegorocznych targów Electronic Entertainment Expo, znanych raczej jako E3, które odbędą się w dniach 15 - 17 czerwca. Premiera planowana jest na jesień bieżącego roku, a platformy, na jakich ma się ukazać ta gra to PlayStation 3, Xbox 360, Wii oraz pecety. Dzięki temu, że "Shaun White Skateboarding" pojawi się na większej ilości platform, a w tym na komputerach osobistych, może zdobyć większe grono fanów, niż dotychczasowy lider - "Skate". Ale jak będzie, tego dowiemy się dopiero za kilka miesięcy.

Źródło: meodia.com

 

Zobacz także:

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Baltazar
  0
  cool, brakowalo mi THPS z dobra grafa na PC, może sie nada
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   No wreszcie jakaś gierka z tej serii na PC. Oby nie crap.