Monitory

Nowa seria monitorów LCD z HDTV - LG M7WD

przeczytasz w 1 min.

LG rozpoczyna w Wielkiej Brytanii sprzedaż swojej nowej serii monitorów LCD HDTV o oznaczeniu - M7WD. Urządzenia mają nowoczesny kształt oraz smukłą sylwetkę, co sprawia, że jest to idealny wybór dla konsumentów, którzy oczekują prostego i zarazem ładnego 'designu'.

W serii M7WD dostępne będą 19-calowe22-calowe modele Full HD z natywną rozdzielczością 1920 x 1080 pikseli, jasnością 300cd/m2, kontrastem 20000:1, czasem reakcji 5 ms oraz katami widzenia na poziomie 170 stopni.

Nowe monitory zostaną wyposażone w złącza SCART, DVI i HDMI oraz wbudowane głośniki o mocy 3W. Ceny kształtują się następującą: 190 i 200 funtów, odpowiednio za modele 19" i 22".

źródło: iTechNews

Komentarze

14
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Matryca TN..
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   no i co z tego ??
   Rozwiń swoją fascynującą wypowiedź...
   • avatar
    ghoscik
    0
    dokladnie, rozwin...:) jestes zwyklym userem zapewne wiec nawet bys nie poczul roznicy miedzy TN a innym lepszym rodzajem matrycy wiec;>?
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     a kto ci każe patrzeć na ekran z boku?? Przecież normalnym jest że się patrzy na niego na wprost. Więc po wała mi ekran na którego se będę mógł z boku patrzeć. A tak wogóle to ja też mam LCD na TN i przy patrzeniu z boku nic się nie dzieje więc nie pitol - obraz jest taki sam. Dopiero jak patrze na niego pod ostrym kontem od dołu wtedy obraz się zalewa na ciemno. Tak więc TN kąty poziome są ok tylko pionowe niebardzo. Theng najpierw sprawdź co w trawie piszczy nim zabierzesz głos
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      chłopcze mówie ci że mam w domu dwa monitory na matrycach TN i w żadnym z nich nie mam problemu z bocznymi kątami widzenia. Mówiłem o kątach a nie o różnicach między TN a IPS więc czytaj ze zrozumieniem nim zaczniesz dyskutować.
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       To, co tutaj piszecie, może wydawać się śmieszne. Ale niestety takie nie jest ;/ Pisać, że nie ma różnicy między TN a PVA/IPS, jest po prostu najwyższym stopniem niewiedzy i zamknięcia się na świat (mówiąc delikatnie), albo po prostu ktoś ma problemy ze wzrokiem ;)

       Kąty widzenia można porównać sobie patrząc na czarny* obraz (* w TN na czarnopodobny, bo czarnego nie ma niestety), wtedy dobrze widać różnicę.
       • avatar
        Konto usunięte
        0
        mts to jeżeli u ciebie w 5 oglądacie filmy z kompa na monitorze to gratuluje bo ja mam do tego tv 40" także olewam te twoje monitorki IPS itp. Monitor to jest do kompa - a przed kompem (minitorem) siedzi się na wprost by mieć klawiaturę pod rękami. Do oglądania filmów są tv koniec kropka.
        • avatar
         Konto usunięte
         0
         jak dla mnie cała dyskusja, która matryca lepsza, a która gorsza nie bardzo ma sens - przecieciętny użytkownik i tak tego nie zauważy, a bardziej dla niego będzie się liczyła nizawodnośc sprzętu j jego cena, a jeżeli o to chodzi to LG dobrze sobie radzi
         • avatar
          Konto usunięte
          0
          zgadzam się że dyskusja na temat matryc nie ma sensu poniewa ponad połowa osób kupujących monitory wybiera TN-ki a bardziej popularni prodcenci w swoih ofertach maja niewiele monitorów na lepszych matrycach.

          Co do tych nowych monitorów to zapowiadają się całkiem dobrze a cena na naszym rynku i tak bedzie pewnie trochę nizsa (podobnie jak w przypadku serii W53)