• benchmark.pl
 • E3
 • Nowa wersja konsoli Xbox One, nowy kontroler - plany Microsoftu na E3
Konsole do gier

Nowa wersja konsoli Xbox One, nowy kontroler - plany Microsoftu na E3

przeczytasz w 1 min.

Co zobaczymy? Xbox One w wersji Slim i nowym kolorze? Możliwe.

Naprawdę często pojawiają się w ostatnich tygodniach informacje na temat nowych konsol, jakie planują rzekomo firmy Sony oraz Microsoft. Wszystko wskazuje na to, że ta druga nie będzie kazała czekać szczególnie długo na oficjalną zapowiedź.

Z wiedzy, jaką dysponuje Paul Thurrott wynika, iż będzie miała ona miejsce już na tegorocznych targach E3. Jest to warte odnotowania tym bardziej, że wspomniane źródło dysponuje zazwyczaj sprawdzającymi się informacjami, którymi chętnie dzieli się za pośrednictwem swojego bloga. Jeśli podobnie będzie tym razem, to już w połowie czerwca Microsoft chwalić będzie się nowymi propozycjami.

Dlaczego używamy liczby mnogiej? Ponieważ planowane są rzekomo dwie zapowiedzi - konsoli oraz kolejnego kontrolera. Szczegółów niestety brakuje, ale można z dużym prawdopodobieństwem przypuszczać, iż nie będzie to coś na miarę pojawiającej się w przeciekach PlayStation 4.5, a więc zdecydowanie wydajniejszej niż oryginał konsoli. Od tego producent zdecydowanie się bowiem odcina.

Co zatem zobaczymy? Xbox One w wersji Slim i nowym kolorze? Możliwe, ale również dobrze producent może zaskoczyć czymś innym. Pozostaje czekać na targi E3, wtedy zagadka się wyjaśni.

Źródło: vg247, ibtimes

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Ciekawe jaki to będzie kontroler? Ms mógłby zrobić jakąś standardową kierownicę działającą zarówno na Xbox jak i na PC. Tak by całość działała dobrze z Forzą. Przykładowo w pedałach mogłyby być wibracje takie jak na impuls triggerach z pada Xbox One gdy się skręca i traci przyczepność w Forzie
  • avatar
   Hello
   -1
   Niech ten model slim będzie po 700-800 zł (200 dolarów) max i git.
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Nowy kontroler powinien być podobny do kontrolera Steam! Tylko wtedy FPSy nie będą tak okaleczone jak są teraz, bo gałki analogowe się nie nadają do tego typu gier!
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     jeśli rozszerzą XO do funkcji peceta z windowsem, to rynek jest ich. tyle że bronią się przed tym wszystkimi kończynami aby przypadkiem DRM nie przełamać.