Gry

Nowa wersja kultowego Battletoads wciąż kontrowersyjna

przeczytasz w 1 min.

Starsi gracze powinni dobrze pamiętać Battletoads, które swojego czasu było na tyle popularne i lubiane, że obecnie często bywa określane mianem kultowego. Na kolejne miłe doświadczenia perspektywy nie są najlepsze.

Wprawdzie zapowiedź nowej wersji Battletoads spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem, ale w momencie publikacji pierwszych materiałów wideo nastroje zaczęły się zmieniać. Zwiastun pokazany na E3 2019 zasugerował, iż twórcy odbiegną od oryginału. Na targach Gamescom 2019 tylko to potwierdzono.

Obecni na imprezie w Niemczech dziennikarze mieli okazję przyjrzeć się z bliska nowej wersji Battletoads. Fragmenty rozgrywki zarejestrowała między innymi redakcja IGN i jasno dowodzą one temu, iż twórcy postawili tutaj na dość kontrowersyjną oprawę. Pojawiają się zarzuty, iż całość jest zbyt karykaturalna i nie dorównuje klimatem do oryginału z 1991 roku. Główne założenia pozostały bez zmian, to połączenie bijatyki i platformówki. Jak wygląda sama rozgrywka, która siłą rzeczy musiała zostać nieco skorygowana pod kątem nowych platform sprzętowych? I tu zdania są podzielone.

Battletoads gameplay z Gamescom 2019

Battletoads trafi na PC z Windows 10 oraz Xbox One. Dokładna data premiery gry nie została jeszcze ujawniona.

Co sądzicie o nowej, prezentującej się tak jak powyżej, wersji bijatyki?

Źródło: IGN

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!