Drony

Nowe tanie drony Goclever dla początkujących

przeczytasz w 1 min.

Sky Eagle i Sky Tracker to drony, które kosztują niedużo, a (jak wiele na to wskazuje) mogą dać niemało zabawy. Mogą zainteresować amatorów w różnym wieku.

Dobry dron na początek za nieduże pieniądze? Poznański Goclever przekonuje, że to możliwe i wprowadza do sprzedaży dwa tanie modele dla amatorów, które jednak mają dostarczać dużo dobrej rozrywki. To Sky Eagle i Sky Tracker.

Niezłe materiały, prosta obsługa (za sprawą funkcji wspierających), wbudowane kamery, stabilny lot (dzięki 6-osiowemu żyroskopowi), prędkość sięgająca 20 km/h, zasięg do 80 metrów i oświetlenie LED – to cechy wspólne nowych modeli, wymieniane przez ich producenta. Oczywiście są też pewne różnice.

Tańszy Goclever Sky Eagle jest przede wszystkim mniejszy (jego wymiary to 22 x 22 x 7 cm) i może latać około 7 minut między ładowaniami. Czas ten nie jest może szczególnie imponujący, ale cena jak na drona tego rozmiaru wygląda naprawdę nieźle – 99 zł.

Goclever Sky Eagle

Z kolei Goclever Sky Tracker mierzy 30 x 30 x 11 cm i może utrzymywać się w powietrzu nawet przez 22 minuty zanim jego akumulator się rozładuje. To jest już wynik, który zdecydowanie może się podobać, a cena wciąż nie jest bardzo duża – wynosi 199 zł.

Goclever Sky Tracker

Jak podkreśla producent, są to „drony, które powinny zainteresować wszystkich użytkowników, chcących zacząć zabawę z latającymi, zdalnie sterowanymi statkami powietrznymi bez wydawania zawrotnych sum na sprzęt”. 

Źródło: Goclever

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!