Gadżety

Nowe tanie smartwatche dla aktywnych - z serii Goclever Fitwatch

przeczytasz w 1 min.

Goclever Fitwatch i Fitwatch Elegance to smartwatche, które kosztują niewiele, ale mimo to mają mieć sporo do zaoferowania osobom, chcącym zmienić swój styl życia.

Tanie smartwatche do monitorowania aktywności, jak i na co dzień – tak można by w skrócie opisać najnowsze propozycje firmy Goclever: Fitwatch i Fitwatch Elegance.

Jeden i drugi zegarek, jak na gadżet dla aktywnych przystało, zlicza postawione kroki, przebyte kilometry i spalone kalorie. Jest również wyposażony w pulsometr i ciśnieniomierz, dając tym samym dostęp do konkretnych informacji na temat aktualnego stanu użytkownika. 

Dodatkowo nowe smartwatche Goclever monitorują sen. przypominają o potrzebie regularnego nawadniania organizmu oraz informują o esemesach, połączeniach czy wydarzeniach z kalendarza. Zdalne sterowanie aparatem i odtwarzaczem muzyki również jest tutaj obecne.

Goclever Fitwatch
Goclever Fitwatch

Gadżety zostały także wyposażone w mikrofony i głośniki, dzięki czemu możliwe jest prowadzenie rozmów głosowych bez konieczności wyjmowania smartfona z kieszeni. Dodatkowo oferują funkcję „anti lost”, ograniczającą możliwość zgubienia telefonu.

Kolejną cechą łączącą obydwa te smartwatche, jest to, że nie nadają się do tego, by z nimi pływać, ale zachlapania nie są im straszne (spełniają bowiem wymagania normy IP55). Czas jednak zwrócić uwagę na to, czym się od siebie różnią.

Goclever Fitwatch Elegance
Goclever Fitwatch Elegance

Otóż Goclever Fitwatch ma wyświetlacz o przekątnej 1,54 cala i klasyczny, sportowy wygląd. Fitwatch Elegance natomiast (zgodnie z nazwą) jest bardziej elegancki. Został ponadto wykonany ze stali nierdzewnej oraz wyposażony w wyświetlacz typu IPS o przekątnej 1,3 cala.

Ceny nowych zegarków to 139 złotych (za Fitwatcha) i 249 złotych (za Fitwatcha Elegance).

Źródło: Goclever, Tabasco

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    rafino
    0
    wszystko pięknie, ale moim zdaniem Elegance nie ma pomiaru ciśnienia krwi. przynajmniej takiej informacji nie ma na stronie dystrybutora. może to sprawdzicie?