Gry

Nowe wideo z Outlast II - klimat wylewa się z ekranu

przeczytasz w 1 min.

Jeżeli lubicie się bać, to Outlast II powinien być dla was pozycją obowiązkową. Zobaczcie nowy gameplay.

Pierwszy Outlast do dziś wspominany jest przez wielu graczy mieszanie. Z jednej strony dostarczył mnóstwa świetnej zabawy, z drugiej – co nastraszył, to jego. Kolejne materiały przedstawiające „dwójkę” jasno dają do zrozumienia, że kontynuacja idzie w ślady oryginału. O co, jak o co więc, ale o klimat możemy być spokojni.

Na premierę Outlast II poczekamy jeszcze kilka miesięcy. Miłośnicy klimatycznych gier, testujących sprawność pikawy, muszą więc uzbroić się w cierpliwość. Na pewno nie pomaga w tym częstotliwość publikowania przez twórców nowych materiałów wideo. Tym bardziej, że każdy z nich jeszcze bardziej podgrzewa atmosferę. O, tak jak na przykład ten, prosto z imprezy PAX West 2016:

Mnóstwo eksploracji i ucieczek przed niezbyt przyjaźnie nastawionymi tubylcami – tego na pewno tutaj nie zabraknie. Bardziej niż sama mechanika rozgrywki, do Outlast II przyciąga jednak klimat. Demoniczne miejscówki, pełno paranormalnych motywów i rewelacyjna wręcz oprawia dźwiękowa. Dla miłośników gatunku – pozycja obowiązkowa.

Tak przynajmniej można wywnioskować z dotychczasowych zapowiedzi. Wszystko stanie się jasne dopiero po premierze, która planowana jest na pierwszy kwartał przyszłego roku. Outlast II postraszy pecetowców oraz posiadaczy PlayStation 4Xbox One.

Źródło: IGN

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  mutissj
  6
  Na końcu wygląda jak by zgapili z gry "Dead by Daylight"
  • avatar
   jinling
   0
   Lubie gry z takim klimatem, ale zwiastun to nędza :P