Gry

Nowy Doom pojawi się na E3 - teaser

z dnia
Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
10 komentarzy Dyskutuj z nami

Czy 3 sekundy wystarczą, by narobić apetytu? W tym przypadku zdecydowanie tak.

Doom 4

Czy 3 sekundy wystarczą, by narobić apetytu? W tym przypadku zdecydowanie tak. Firma Bethesda opublikowała świeżutki teaser najnowszej odsłony serii Doom, o której wciąż więcej nie wiadomo niż jest jasne. I choć nowy filmik nic więcej nie zdradza, warto rzucić na niego okiem.

Opublikowany przez firmę Bethesda filmik jest zarazem zapowiedzią konferencji, która odbędzie się podczas tegorocznej edycji targów E3. Swoimi najnowszymi osiągnięciami amerykański wydawca pochwali się 15 czerwca o godzinie 4.00.

Czego możemy spodziewać się w trakcie tej konferencji? Przede wszystkim pierwszej publicznej prezentacji zapisu rozgrywki ze wspomnianej już czwartej odsłony serii Doom. Fani zdecydowanie powinni zatem zapisać tę datę w kalendarzu i zarezerwować sobie nieco czasu.

Na razie o nowym Doomie wiemy tylko tyle, że powstaje i że bardziej nawiązywać ma do dwóch pierwszych odsłon niż do tej ostatniej. Gra ma być nastawiona przede wszystkim na akcję – zarówno w kampanii dla jednego gracza, jak i w trybie multiplayer. Poprawiona ma zostać także oprawa wizualna, co potwierdza najnowszy teaser:

Źródło: Cenega, Bethesda, AllGamesBeta

marketplace

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  _Crypt_
  Ale bym pogral w poczciwego Dooma :)
 • avatar
  DonHugo
  To teraz tylko do szczęścia brakuje Quake 5
 • avatar
  Krieg
  Bez Carmacka to juz nie bedzie to samo. No ale nawet ID Software nie bylo sie w stanie obronic przed konsolowym rezimem wielkich korporacji.
 • avatar
  Dudi4Fr
  No w końcu... Rok temu zamawialiśmy nowego Wolfa żeby mieć dostęp do bety Doom'a 4...
 • avatar
  Konto usunięte
  Zagrał bym... No ale jutro premiera Wieśka więc nie będziemy się nudzić!. :)
 • avatar
  Konto usunięte
  Nie szargajta już tych świętości. Przeca wiadomo, że wyjdzie przeciętniak multiplatformowy, a nie tytuł godny miana Doom.