• benchmark.pl
 • E3
 • Nowy gameplay z Wrath: Aeon of Ruin - duchowego spadkobiercy Quake'a
Gry

Nowy gameplay z Wrath: Aeon of Ruin - duchowego spadkobiercy Quake'a

przeczytasz w 1 min.

Nie brakuje głosów, że nowe gry, chociaż atrakcyjnie wyglądające, nie dorównują pod względem klimatu tytułom sprzed lat. Z Wrath: Aeon of Ruin ma być inaczej.

Już od pierwszych zapowiedzi, Wrath: Aeon of Ruin określane jest jako duchowy spadkobierca Quake'a. Twórcy cały czas trzymają się nawiązań do doskonale znanego hitu sprzed lat i zapewniają, że można liczyć tutaj na równie gęsty, wciągający klimat.

Fabuła nie będzie szczególnie skomplikowana, a cel jasny od samego początku - zlikwidowanie pojawiających się na każdym kroku przeciwników. Poza broniami (9, każda z różnymi typami ognia) można będzie skorzystać z artefaktów (10) zapewniających bohaterowi dodatkowe zdolności przydatne w walce. Chociaż mieliśmy już okazję przyjrzeć się fragmentom rozgrywki, twórcy przypomnieli o Wrath: Aeon of Ruin ponownie, na targach E3 2019.

Wrath: Aeon of Ruin - gameplay z E3 2019


Przypomnijmy, że nie ustalono dokładnej daty premiery Wrath: Aeon of Ruin. Jeszcze latem gra ma jednak pojawić się na PC. W pierwszej połowie 2020 roku powinny natomiast zadebiutować wersje na konsole PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Źródło: GameSpot Gameplay

Warto zobaczyć również:

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  MaxDamageDA
  4
  Jedna z najważniejszych rzeczy czyli strafe jumping została kompletnie pominięta czyli pewnie jest fizyka worka z ziemniakami i totalny brak sensownego movementu poza wsad. Szkoda.

  • avatar
   Warmonger
   3
   Co to za nowy trend: "nie mamy grafików, więc powiemy, że to retro" :?
   • avatar
    pawluto
    -1
    Dobre ...Dobre...Przypomną się stare dobre czasy gdzie się grało w Quake'a czy Doom albo Blood.
    • avatar
     q3aki
     0
     a co do samej gry, mimo ze wychowalem sie wrecz na Q1 - to teraz, absolutnie bym tego tytulu nie chcial ogrywac. Nie te czasy jak dla mnie. Remake Q1 jak najbardziej, ale zrobiony przez odpowiednich ludzi :)