Gry

Nowy materiał wideo przypomina o Conan Exiles

przeczytasz w 1 min.

Rozgrywka w Conan Exiles przebiegać będzie w akompaniamencie sporego rozlewu krwi.

Pierwsi gracze zapoznają się z Conan Exiles już pod koniec stycznia. Studio Funcom nie przestaje jednak publikować kolejnych materiałów wideo przybliżających rozgrywkę.

Najnowszy ze zwiastunów skupia się na niebezpiecznym świecie. Jego zdominowanie nie będzie łatwe, ale przy odpowiednim wykorzystaniu dostępnych zasobów oraz odrobinie umiejętności można będzie poskromić niebezpiecznych oponentów. Nie obejdzie się jednak bez sporego rozlewu krwi.


Warto jednak pamiętać, że istotne będzie także wznoszenie budowli, przy większej ich liczbie tworzących większe wioski. Ma być to niezbędne do zapewnienia sobie schronienia oraz miejsca na przechowywanie łupów. Wykorzystanie najlepszych materiałów spowoduje, iż sforsowanie fortyfikacji sprawi wrogom wiele trudności.

Już od dłuższego czasu wiemy, iż  Conan Exiles pojawi się 31 stycznia, na PC w ramach programu Early Access. Dopiero teraz poznaliśmy jednak cenę gry - 29,99 euro. Nieco później, na wiosnę, Conan Exiles wydany zostanie także na Xbox One.

Źródło: Funcom

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  adamgr
  0
  Hihi, poczekam aż będzie za 0,99 EU a to stanie się dość szybko.
  Nie wiem dlaczego, ale Conan ma jakoś pecha do gier.
  Pod względem animacji to ta gra jest gdzieś w 2000 roku :)
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Minecraft Early Access 30 ojro, powodzenia.