Internet

Nowy szef Naszej Klasy

przeczytasz w 1 min.

Został nim Dominik Czarnota, który z zespołem związany jest od trzech lat. Zastąpi on na stanowisku szefa Arkadiusza Pernala, który zakończył swoją przygodę z serwisem.

Arkadiusz Pernal został prezesem w październiku 2008 roku. Z Naszą Klasą związany był od samego początku, jako jeden ze współzałożycieli. Jakie są powody rezygnacji? Jak twierdzi Arkadiusz, spełnił on stawiane sobie cele, czyli uzupełnienie struktur firmy i przekształcenie start-upu w stabilny biznes internetowy. Teraz były szef wciąż najpopularniejszego serwisu społecznościowego w Polsce chce zmierzyć się z nowymi wyzwaniami.

Warto jednak zauważyć, że w ostatnich miesiącach bardzo dynamiczny rozwój Facebooka spowodował, że różnica w liczbie użytkowników  w stosunku do portalu Nk.pl zmniejszyła się do niespełna 2 milionów. Na pierwszy rzut oka to bardzo dużo, ale dla Facebooka przeskoczenie tej granicy może być kwestią miesięcy. W lutym Nk.pl mogło pochwalić się około 12 milionami użytkowników, a goniący go konkurent już 10 milionami.
 


Dominik Czarnota


Nowy prezes Naszej Klasy zapowiada, że dołoży wszelkich starań, aby zrealizować ambitne plany serwisu we współpracy z ponad 200 osobowym zespołem. Formalne objęcie stanowiska nastąpi w maju. Oprócz Dominika Czarnoty spółkę będzie reprezentował w dalszym ciągu Marcin Chruszczyński, członek zarządu i szef operacyjny Naszej Klasy.
 

Źródło: Nk.pl

 

Art. zamieszczony za zgodą serwisu Techbyte.pl

 

Komentarze

20
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  FB już wygrał z NK w Polsce. Kto będzie miał więcej userów jest kwestią czasu. Swoją drogą to wszystko jest gó*na warte - wolę benchmarka :D
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Czy ostatnio nie było newsa o tym jak mało polaków jest zarejestrowanych na FB w porównaniu do innych państw?
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Ya piepszem, teraz wskaźnikiem dobrobytu w państwie nie będzie HDI czy ilość bezrobotnych tylko ile procent ludności w danym państwie ma konto na fejsbuku!
    • avatar
     constantine86
     0
     Nasza Klasa ma tą przewagę nad Facefuckiem, że była pierwsza (vide sprawa allegro i ebay) i ma pokatalogowane szkoły. Co natomiast czyni ją przygodą na jeden raz to statyczność strony. Po zarejestrowaniu i dodaniu znajomych nie dzieje się już nic... tymczasem na fb codziennie novosti ;)
     • avatar
      Room429
      0
      "ambitne plany serwisu" .... pheh ;)
      • avatar
       assistant
       0
       Znudziły mi się te serwisy...może jakaś część używa tylko do kontaktu ze znajomymi. Większość to lans fotkami z imprez czy nowym Golfem II po tuningu ;D

       Ja z tego nie korzystam. Demoty czy mistrzów można obejrzeć ale nie stawać się no-lifem siedząc 5 godzin na FB.
       • avatar
        Konto usunięte
        0
        moim zdaniem niezależnie od tego, z którego serwisu korzystamy, warto pomyśleć co stanie się z naszym kontem, w sytuacji jakiegoś wypadku losowego. W serwisie bank na wypadek, można zostawić swoje hasła i loginy, które w takiej sytuacji zostaną bezzwłocznie przekazane np. naszej rodzinie.