Gry

Nowy zwiastun przypomina o Agents of Mayhem

przeczytasz w 1 min.

Agents of Mayhem to gra od twórców szalonej serii Saints Row. I tutaj spodziewać można się specyficznego humoru.

Studio Volition znane jest przede wszystkim z racji serii Saints Row. Wkrótce przypomni o sobie graczom, ale już przy pomocy Agents of Mayhem.

Fani twórczości tej ekipy mogą być jednak spokojni, ponieważ i tym razem nie zabraknie specyficznego klimatu i dużej dawki humoru. Akcja Agents of Mayhem rozgrywać będzie się w futurystycznym Seulu. Mowa tutaj o trzecioosobowej grze akcji, w której każdy z graczy kierować będzie poczynaniami zespołu składającego się z trzech bohaterów.

To przedstawiciele tytułowej agencji Mayhem walczącej ze złowrogą organizacją LEGION. Trójkę bohaterów do swojego zespołu można będzie wybrać z grona dwunastu postaci, z których każda ma się mocno wyróżniać. Najnowszy zwiastun przybliża Gremlin.

„Spluwa nie musi być śmiercionośna... żeby była zabójcza! Poznajcie Gremlin i jej spluwy. Gutterball Gun zamyka wrogów w gigantycznych, naelektryzowanych kulach, a Cabbit Bomb zmienia ich w... eksplodujące, fioletowe króliki. Bo liczy się efekt!”


Premiera Agents of Mayhem planowana jest na 18 sierpnia. Gra trafi na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.

Źródło: Techland Wydawnictwo

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Chong-li
  6
  Bardzo mi się podoba że benchmark.pl zaprzestał podawania że gry są zabezpieczone Denuvo które jak wszystkim wiadomo już nic nie zabezpieczy oraz pisania głupich zdań prowokacyjnych "Piraci strzeżcie się" jak to ma miejsce u konkurencji co wywołuje dyskusje nie na temat i dzieli środowisko graczy.

  Zamiast tego dostajemy sensowny news który się miło czyta i jest bezkonfliktowy dla graczy za co bardzo dziękuje Panu Mateuszowi Tomczakowi.

  Wszystkie części Saint Row były zabawne i bardzo grywalne i na pewno zakupię Agents of Mayhem i wesprę twórców.