Gry komputerowe

Nowy zwiastun World of Warcraft: Battle for Azeroth

przeczytasz w 1 min.

Battle for Azeroth to siódmy już duży dodatek do World of Warcraft. Koncentruje się na konflikcie pomiędzy Hordą a Przymierzem.

Czy Blizzard robi dobre gry? Można dyskutować długie godziny, zwolennicy i przeciwnicy twórczości tego studia mieliby zapewne swoje argumenty. Mało kto zaprzeczy jednak temu, że przygotowuje ono świetne zwiastuny. I właśnie się to potwierdziło.

Blizzard zdecydował się przypomnieć światu o Battle for Azeroth, czyli siódmym już dużym dodatku do World of Warcraft. Nie tylko dlatego, że nie słyszeliśmy o nim od pewnego czasu. Trzeba mieć na względzie, iż premiera Battle for Azeroth jest już naprawdę blisko. Zaplanowano ją na 14 sierpnia.

Battle for Azeroth koncentruje się na konflikcie pomiędzy Hordą a Przymierzem. Oczywiście prócz nowej historii spodziewać można się tu innych elementów, chociażby dwóch nowych kontynentów, nieznanych wcześniej przeciwników czy możliwość rozwoju postaci do poziomu 120 punktów. O zawartości dodatku szerzej pisaliśmy już jakiś czas temu.

World of Warcraft: Battle for Azeroth - zwiastun filmowy


Źródło: World of Warcraft

Komentarze

16
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  miedzianek
  4
  Zawsze podziwiałem Blizzard za ich świetne, przepełnione akcją filmowe zwiastuny do WoW. Ale ten jest jakiś miałki, nudny, spokojny. Mimo wszystko od strony wizualnej/animacji robi wrażenie
  • avatar
   kombajn
   1
   WoW mi wisi, ale filmik jak zwykle zrobili genialny.
   • avatar
    n4zgul
    -3
    A kiedy coś do Diablo 3 ?? bo jest totalnie olewane.