Tablety

Nvidia aktualizuje tablety do Androida Nougat

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
11 komentarzy Dyskutuj z nami

Korzystacie z Shield Tablet lub Shield Tablet K1? Producent oddaje w Wasze ręce nowszą wersję systemu.

Nie dalej jak wczoraj pisaliśmy o niezwykle skromnych rynkowych udziałach najnowszej wersji systemu Google Android. Nic dziwnego, że niemal każde informacje o pojawieniu się aktualizacji zostają zauważone. Tym razem ucieszą się właściciele sprzętu z logo Nvidia.

Producent poinformował, iż rozpoczął się proces wdrażania aktualizacji przynoszącej użytkownikom Androida 7.0 Nougat. Co najważniejsze, potwierdzają to już mieszkańcy naszego kraju, a więc update dotarł do Polski.

Trzeba też nadmienić, że sprawa dotyczy dwóch tabletów - Shield Tablet oraz Shield Tablet K1. Obydwa, ale zwłaszcza ten pierwszy, nie zaliczają się do rynkowych nowości. Mimo tego wciąż oferują dobre specyfikacje i stanowić mogą dla wielu łakomy kąsek. Tym bardziej, że producent nie zapomina o wsparciu.

Aktualizacja przynosi charakterystyczne dla tej wersji systemu nowości, a także kilka poprawek od firmy Nvidia. To przede wszystkim możliwość obsługi najnowszego kontrolera Shield (z tego roku) oraz kompatybilność z programem SHIELD Rewards.

Warto dodać, że już wcześniej Android 7.0 Nougat pojawił się na pierwszej generacji Shield Android TV.

Źródło: phonearena

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Rysiu0192
  Potwierdzam dzisiaj rano została udostępniona aktualizacja :)
  http://i.imgur.com/9ZKiaxy.png

  Jeżeli chodzi o wsparcie to inni producenci powinni brać przykład z nVidia, tablet zaczynał na 4.0 potem 5.0, 6.0 w międzyczasie kilkanaście aktualizacji bezpieczeństwa i poprawek a teraz 7.0 :)
  1
 • avatar
  Massai
  Dobre specyfikacje, niezły eufemizm.
  Toż te bydlaki nadal są namocniejszym sprzętem na rynku androidowym i zieloni nie chcą wypuszczać X1, bo "stara" K1 jest i tak w sklepach tylko na wcześniejsze zapisy, wszystko co dociera schodzi ma realizację oczekujących zamówień...
  Każdy kto potrzebuje 8 cali powinien to kupić i tyle.
  1
 • avatar
  Lenczes
  Posiadam i wiem, że jest wart swojej ceny. Kupiłem na święta Bożego Narodzenia w 2015 roku, a on nadal jest znakomitym konkurentem na rynku i do tego te wsparcie aktualizacji jest nieocenione. U mnie służy za tablet oraz jako przystawka tv. Żona negowała zakup, ale teraz mam problem, żeby dostać się do tv i shielda.
  1
 • avatar
  Vatharian
  Niestety dla wersji LTE nie udostępnią tak szybko :(
 • avatar
  Rysiu0192
  @Mateusz Tomczak
  Aktualizacja!
  Aktualizacja do N została wycofana bo posiada kilka błędów i będzie wznowiona po uporaniu się z nimi za jakiś czas.

  Nie wiem jak się skontaktować ale mam nadzieję że czytasz komentarze :)
 • avatar
  PawelQ
  12.02.2017 22:30 - zaktualizowalo do 7.0. Pozdro dla posiadaczy wypasionych flagowców za 2.5k :-) 2018 rok juz niedlugo :p