Tablety

NVIDIA będzie wymieniać tablety SHIELD - wadliwe egzemplarze mogą stanowić zagrożenie

przeczytasz w 1 min.

NVIDIA ogłosiła akcję serwisową zakrojoną na szeroką skalę.

NVIDIA SHIELD

NVIDIA Shield Tablet to urządzenie naprawdę udane i bardzo funkcjonalne. Nie dało się słyszeć wielu negatywnych komentarzy i dlatego też tym bardziej dziwi wydany przez producenta komunikat, z którym każdy użytkownik wspomnianego tabletu powinien się zapoznać.

NVIDIA ogłosiła akcję serwisową, polegającą na wymianie zagrożonych uszkodzeniem modeli, które dostępne były w sprzedaży między lipcem 2014 a lipcem 2015.

Wszystkiemu winne są akumulatory, które mogą się przegrzewać, stwarzając tym samym niebezpieczeństwo dla użytkowników. Kto powinien się obawiać? Wszyscy, którzy w menu ustawień, w sekcji „o tablecie” odnajdą zapis o akumulatorze z oznaczeniem Y01. Właśnie tak wyposażone modele będą wymieniane.

Wszelkie informacje znajdziecie na oficjalnej stronie producenta. NVIDIA prosi jednocześnie użytkowników o zaprzestanie korzystania z zagrożonych uszkodzeniem tabletów, z wyjątkiem czynności niezbędnych do wykonania zapasowej kopii danych.

Źródło: NVIDIA

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  4
  Przynajmniej się przyznali do błędu i próbują niedoprowadzić do wypadku.
  • avatar
   Cruciat
   0
   Dzięki za ten news! Okazało się że mój jest wadliwy... Wypełniłem formularz, dostane nowy tablet za jakieś 2-4 tygodnie, według maila który dostałem. Niestety stary tablet został zablokowany nie da się już włączyć... Na szczęście dostane nowy, ten już był trochę zajechany :D
   • avatar
    UKBIB2012
    -7
    Szacunek dla N zawsze i wszędzie...