Gry

Nvidia GRID: nowa gra co wtorek

przeczytasz w 1 min.

Za dwa tygodnie początkowa liczba gier na platformie zostanie podwojona.

Nvidia GRID

Od trzech miesięcy posiadacze urządzeń z rodziny Nvidia Shield mogą korzystać z chmurowej usługi strumieniowania gier GRID. Podobnie jak ma to miejsce w przypadku filmów na Netflix czy muzyki na Spotify, GRID także daje dostęp do treści na życzenie. Z tą jednak różnicą, że biblioteka wypełniona jest grami. 

Gdy usługa Nvidia GRID startowała 18 listopada 2014 roku w bibliotece znajdowało się 20 tytułów, między innymi Borderlands 2 i Dead Island, jak również nieco starsze Brutal Legend. Następnie doszły między innymi Batman: Arkham Origins, Psychonauts oraz gry z serii LEGO. Amerykański producent poinformował, że już w przyszłym miesiącu liczba początkowa zostanie podwojona.

Dokładnie wczoraj (17 lutego) do biblioteki Nvidia GRID dołączyła całkiem ciepło przyjęta czwarta odsłona serii Saints Row, będąca 38. tytułem na omawianej platformie. W najbliższy wtorek (24 lutego) w bazie znajdzie się Alan Wake, a za dwa tygodnie, podwajając początkową liczbę gier, do katalogu Nvidia GRID dodane zostanie Metro: Last Light Redux.

Nvidia GRID nowości

Źródło: Nvidia

Komentarze

13
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  -12
  Niech oni lepiej popracują nad GTX970 żeby to naprawić a nie wciskają gry na zamydlenie oczu.
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   To strumieniowanie to jest tak, że gdzieś w chmurze masz swój klaster na dane gry, save'y itd i musisz aby pobrać grę tak? Tak w ogóle to jest darmowe dla posiadaczy SHIELD'ów?
   • avatar
    TruGeek
    0
    Co tym spamują jak "arek00" u góry wszędzie to widzę teraz...