Gry komputerowe

Nvidia z wizytą w studiu CD Projekt Red - na tapecie Wiedźmin 3: Dziki Gon w wersji PC

z dnia
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
32 komentarze Dyskutuj z nami

Gra korzystać będzie z najważniejszych technologii obecnych w kartach graficznych Nvidia GeForce.

Wiedźmin 3: Dziki Gon gra

Nvidia zdecydowała się wybrać z wizytą do Polski. W jakim celu? Z bliska przyjrzeć się produkcji najbardziej gorączkowo wyczekiwanej obecnie gry - Wiedźmin 3: Dziki Gon.

W polskiej siedzibie studia CD Projekt Red z bliska przyglądano się ostatnim pracom nad nowymi przygodami Geralta, a w rolę przewodnika wcielił się sam John Mamais. Skoro jednak mowa o firmie Nvidia to nie będzie zaskoczeniem fakt, iż mowa była o komputerowej wersji gry.

Dlaczego? Głównie dlatego, że przy okazji ukazania procesu produkcji, a także samego wyglądu siedziby studia można przypomnieć graczom o tym, iż Wiedźmin 3: Dziki Gon korzystać będzie z najważniejszych technologii obecnych w kartach graficznych Nvidia GeForce. Na pierwszy plan wysuwają się nvidia GameWorks, HairWorks, HBAO+, Destruction oraz PhysX Clothing, które wspólnymi siłami przenieść mają grę na "nowy poziom realizmu".

Materiał wideo z wizyty zobaczyć możecie poniżej.


Źródło: youtube - NVIDIA, ign

Komentarze

32
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  No ciekawe czy te "włosy" będą z zżerać tyle mocy obliczeniowej jak to miało miejsce w przypadku tomb raider.
  11
 • avatar
  Wyje**sta muzyka! Polak potrafi ;)
 • avatar
  Nowe screeny:
  https://www.facebook.com/pages/Wied%C5%BAmin-3-Dziki-Gon/533616579994461?ref=bookmarks
 • avatar
  Oby premiery nie przesunęli .
  -3
 • avatar
  Rażący jest ten analfabetyzm niektórych komentujących... I niech nie tłumaczą się, że piszą z telefonu albo klawiatura angielska. Zastanawiam się czy to jeszcze Polskie forum? Ilu analfabetów da mi minusy?
  -7
 • avatar
  Mam wrażenie, jak gdyby w ostatnim czasie poprawili wygląd twarzy postaci. Przykładowo widać teraz pory, oraz refrakcja oświetlenia jakoś naturalniej na skórze wygląda.
 • avatar
  Człowieku, o czym ty piszesz. Ta prezentacja która wymagała dwóch tytanów była dawno temu. Nie wiem czy wiesz ale hairworks jest zaimplementowane w Far Cry 4 i na własnej karcie możesz się przekonać jak ten ficzer jest zoptymalizowany. Działa tylko na kartach Nvidia