Akcesoria

Obiektyw Sony, mysz Logitech, zasilacz 750W - Opinie ze sklepu internetowego

przeczytasz w 1 min.

Teleobiektyw Sony z ogniskową 70-300 mm, bezprzewodowa mysz Logitech oraz zasilacz Be-quiet o mocy 750W.

 • Sony obiektyw 70 - 300 mm f/4.5-5.6 G SSM
  Cichy i szybki AF. Optyka wysokiej jakości. Żadnych kompromisów. Taki powinien być obiektyw i ten taki jest. Można nim robić zdjęcia "motylka na kwiatku" i szpaka siedzącego na czereśni u sąsiada. Obraz przy f4.5 więcej niż akceptowalny, przy f7.1 czysty i ostry. Przydatna blokada AF od 3m do nieskończoności. Nic się nie wysuwa, nie skrzypi i nie zacina. Polecam.
   
 • Logitech MX620 Cordless Laser Mouse
  Mam ją od jakichś 15 miesięcy. Bardzo wygodna. Nigdy się nie zacinała, jak piszą poprzednicy, ale ostatnio zauważyłem co innego. Problem dotyczy prawego przycisku - nie "trzyma". Działa tylko na każde kliknięcie, ale gdy trzeba przytrzymać, aby np menu w grze się nie chowało, albo przycelować, to wtedy jest kaszanka i są nerwy bo gwarancja minęła i trzeba nową myszkę kupować przez taki detal, wydawałoby się. A bardzo utrudnia granie przy niektórych tytułach. Poza tym, do czasu gdy się to pojawiło byłem skłonny wystawić nawet 10, ew. 9, za klawisz wyszukiwania w głupim miejscu (niektórzy musieli się przyzwyczaić, ja też, choć to mały problem) no i jeśli baterie miałyby wytrzymywać cały rok bez ładowania, to można wyśmiać takie deklaracje. Czego używa producent? ;) Podsumowując: była świetna, do czasu.
   
 • Be-quiet Dark Power P7-PRO-750W
  Zestaw zawie wszystko co potrzebne a nawet więcej. Przetestowałem go na2x 9800 GTX+. Dla normalnych zastosowań stanowczo zbyt wydajny. Zasilacz bardzo cichy jedynie słyszalny po wyłącznieu całego komputera, wtedy wciaż kręci się wentylator przez ok 3 min. i chłodzi caly zestaw. Odejmuję 1 pkt. za cene.
   

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  assistant
  0
  Co do obiektywu to wole Canona lub Nikona.