Procesory

Obniżki i debiuty procesrów Intela już 18 stycznia

przeczytasz w 1 min.

Jak już wiecie 18 stycznia (niedziela) pojawią się trzy nowe energooszczędne Quady z TDP wynoszącym 65W - pisaliśmy o tym na początku stycznia. Tego samego dnia do sprzedaży trafią dwa nowe procesory: Core 2 Duo E7500 (2.93GHz, 3MB, FSB 1066MHz) i Pentium Dual Core E5400 (2.7GHz, 2MB, FSB 800MHz).

Ich cena zostanie ustalona na odpowiednio 133$ za E7500 i 84$ za E5400, a TDP będzie wynosić 65W. Po premierze nowych modeli, pozostałe procesory z tej samej serii potanieją. Ponadto nieoficjalnie mówi się, że niedługo obniżkę czeka reszta modeli, na razie taniej będzie można kupić tylko niektóre modele. Szczegóły w tabelce poniżej.

Komentarze

14
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Intel boi się gdy amd wypuszcza swe procki
  • avatar
   _nick_
   0
   e5200 i e2200 w tej samej cenie? bez sensu.
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    w tabelce chyba jest błąd, E5400 w tabelce ma FSB 1066MHz
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     typowe polaczkowe myslenie, ile da sie podkrecic, echhh
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Sorry Maksymilian, zazwyczaj omijam takie posty jak Twoje szerokim łukiem, lecz teraz zrobię wyjątek, jak widzisz napisałem "Twoje" z dużej litery, po prostu z szacunku dla rozmówcy, widzę jednak, że Ty podobnym szacunkiem się nie odznaczasz. Nie wiem jakiej narodowości jesteś, sądząc po komentarzu polakiem nie jesteś a nawet jeśli jesteś nie upoważnia Cię do takiego rodzaju wypowiedzi. Wiem, że każdy ma prawo do własnego zdania jednak Ty naginasz "troszkę" granicę. Tak dla Twojej informacji to nie tylko "polaczki" podkręcają, podkręca się na całym Świecie, ba , nawet zawody są w podkręcaniu, więc raczej nie trafiłeś z tym komentarzem. Jeśli ktoś piszę, że na danym procesorze można wycisnąć więcej nie znaczy, że jest biednym polaczkiem, po prostu jest zaawansowanym userem, który zna się na rzeczy. Takie jest moje zdanie chociaż uważam, tak czy inaczej, że strzepie sobie język na daremno bo albo Twój komentarz jest głupia prowokacją, albo i tak nie zrozumiesz ani słowa z tego co napisałem...
      • avatar
       henry230
       0
       Masz racje Marianek plus dla Ciebie nie lubię takich ludzi co wszystko krytykują.sog dla Ciebie
       • avatar
        Konto usunięte
        0
        Każda obniżka cieszy :)