Gry komputerowe

Observer - tak wygląda polski horror o hakowaniu umysłów

przeczytasz w 1 min.

Horror w cyberpunkowej Polsce - czyż to nie brzmi intrygująco? A najlepsze jest to, że równie dobrze wygląda.

Observer jest jednym z najbardziej intrygujących tytułów, jakie powstają obecnie w naszym kraju. Ekipa Bloober Team szykuje nam horror psychologiczny osadzony w cyberpunkowej Polsce, w której – jako członek elitarnej neuronowej jednostki detektywistycznej – ma narzędzia, by hakować i inwigilować umysły mieszkańców. Jeśli jesteście ciekawi jak to wygląda, to teraz macie okazję zobaczyć.

Świat przedstawiony w Observerze nie należy do najprzyjemniejszych. Rozwój nowoczesnych technologii sprawił, że już u schyłku XXI wieku ludzkością zaczęły rządzić wirtualna rzeczywistość, hologramy, implanty neuronowe i narkotyki. Jest więc jasne, że...

Observer ma być grą, w której główną rolę odegrają klimat i opowieść. Te zapowiadają się nieźle, ale równie dobrze brzmią informacje na temat rozgrywki. Hakowanie umysłów czy brak jednej konkretnej rzeczywistości to elementy, obok których trudno przejść obojętnie. Zresztą zobaczcie o co chodzi:

Observer jeszcze w tym roku ma zadebiutować na PC.

Źródło: Videogamer

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  popo601
  3
  Ale framerate po byku z 20 fps będzie ? Mam nadzieję że finalny produkt będzie chociaż w 30fps. Ostatnio grałem w Layers of fear na Xbox ONE S i po 10 min. rozbolała mnie głowa a moje oczy krwawiły właśnie ze względu na bardzo niski framerate ;( bo jestem przyzwyczajony do grania w 60 na PC.
  • avatar
   kitamo
   0
   przypomina P.T