Gry

Prawdziwe kolory mroku na nowym zwiastunie Dark Souls 3

przeczytasz w 1 min.

Mroczny klimat ma być mocną stronę Dark Souls 3. Najnowszy materiał wideo zdaje się to potwierdzać.

Dark Souls 3

Dość systematycznie mamy ostatnimi czasy okazję wspominać o Dark Souls 3. Wydaje się, że nic nie zmieni się w tej kwestii już do samej premiery, a producentowi zależy abyśmy nawet na chwilę nie zapomnieli o jego kolejnej produkcji.

Dark Souls 3 ma być wielkim zakończeniem serii, a wiec wypada postarać się o rozgrywkę, jaka w pełni satysfakcjonować będzie jej fanów. Jeśli tak, z pewnością nie może zabraknąć mrocznego klimatu, którego obecność sugeruje najnowszy zwiastun.

Dość wymowny jest już sam materiału wideo – „True Colors of Darkness”. Po jego obejrzeniu z pewnością bogatsi będziecie w wiedzę na temat tego, jakich lokacji oraz przeciwników można się po Dark Souls 3. Cała otoczka też zdaje się bardzo przyjemna - jak na standardy Dark Souls rzecz jasna.


Premiera Dark Souls 3 planowana jest na 12 kwietnia. Gra pojawić ma się na PC oraz konsolach PlayStation 4Xbox One.

Źródło: gamespot, BANDAI NAMCO Entertainment Europe

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  SamWit
  9
  Wylewający się bokami mroczny klimat, genialna w swojej prostocie mechanika walki, niesamowita ścieżka dźwiękowa, powtarzanie jednego boss'a po dwadzieścia razy, fabuła nie podana na tacy lecz poukrywana w opisach i strzępach przerywników.. To wszystko było już w pierwszych dwóch częściach :D Niczego więcej nie oczekuje od części trzeciej i pomimo że to chyba moja ulubiona seria, to kupię dopiero PO premierze. Pre-order'y/kupowanie w ciemno to rak rynku gier.
  • avatar
   Pardek
   0
   Ja osobiście nie lubię tej serii. Gra gdzie jedyna trudnością jest większa ilość życia przeciwników a zmniejszona gracza, nie brzmi dla mnie jak ciekawy design który sprawia że gra jest trudna. Grałem i mi nie podeszlo
   • avatar
    pycipro
    -2
    A PC czeka do 2017 buahha