• benchmark.pl
  • Gry
  • Oddworld: Soulstorm - mroczna zręcznościówka trafi też na PS5. Oglądamy nowy zwiastun
Gry

Oddworld: Soulstorm - mroczna zręcznościówka trafi też na PS5. Oglądamy nowy zwiastun

przeczytasz w 1 min.

Oddworld: Soulstorm miało trafić tylko na pecety, ale okazuje się, że nowe przygody Abe’a poznamy także na konsolach. Konkretnie na PlayStation 5 i PlayStation 4.

Oddworld: Soulstorm trafi też na konsole

Oddworld: Soulstorm trafi na PlayStation 5 i twórcy tej zręcznościówki zamierzają w pełni wykorzystać potencjał drzemiący w konsoli nowej generacji. Możemy liczyć nie tylko na przyjemną dla oka oprawę wizualną, ale też na przestrzenne audio oraz efektywne wykorzystanie kontrolera DualSense

Zapowiedzi Oddworld: Soulstorm na PS5, ale też PS4 (bo, jak się okazuje, gra trafi także na konsole obecnej generacji) towarzyszył świeżutki zwiastun. Możecie go obejrzeć poniżej.

Zobacz najnowszy zwiastun Oddworld: Soulstorm: 

Przypomnijmy, że opowieść w Oddworld: Soulstorm rozpoczyna się w miejscu, w którym zakończyła się historia przedstawiona w New ‘N’ Tasty. Będzie jednak znacznie mroczniejsza, bo i sprawa jest poważna. Abe walczy o przeżycie całego swojego gatunku po tym, jak bezwzględni właściciele fabryki postanawiają produkować napój z łez i kości Mudokonów. 

Sama mechanika rozgrywki pozostanie właściwie niezmieniona, choć twórcy chcą oczywiście dopracować poszczególne elementy tak, by zabawa dawała jeszcze więcej frajdy. Czekacie na ten tytuł?

Źródło: PlayStation Blog

Czytaj dalej o grach na PlayStation 5: 

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!