Smartfony

OnePlus 6T będzie miał czytnik linii papilarnych w ekranie - premiera w październiku?

przeczytasz w 1 min.

Wszystko wskazuje na to, że OnePlus 6T zostanie zaprezentowany 17 października. Smartfon nie będzie kopią poprzednika, przede wszystkim z racji nowego czytnika linii papilarnych.

Chociaż sam producent przez pewien czas utrzymywał, że następca OnePlus 6 pojawi się dopiero w przyszłym roku, nie tak dawno stało się jasne, że będzie inaczej. Nasilające się doniesienia na temat OnePlus 6T sugerowały premierę w ciągu kilku najbliższych tygodni i wygląda na to, że tak też się stanie.

Tym razem informacje pochodzą od producenta. Przesłał on redakcji cnet zrzut ekranu z nadchodzącego smartfona. Widniejąca na nim data to najprawdopodobniej data premiery OnePlus 6T. Jeśli tak to spodziewać powinniśmy się jej 17 października.

OnePlus 6T

Najmniejszych wątpliwości nie budzi już kwestia czytnika linii papilarnych. Zgodnie z wcześniejszymi sugestiami, będzie on zintegrowany z wyświetlaczem. Potwierdza to nie tylko omawiany screen, ale również krótka notka przesłana wspomnianej redakcji. Element ten z pewnością uznany zostanie za jedną z największych nowości w OnePlus 6T. Nie zabraknie tu także funkcji rozpoznawania twarzy.

Ostatnia z informacji ujawnianych przez cnet dotyczy grubości smartfona. OnePlus 6T ma być o 0.45mm grubszy od poprzednika.

Już teraz wiemy zatem, że OnePlus 6T wprowadzi powiew świeżości do oferty chińskiego producenta. Tym razem można zatem pokusić się o stwierdzenie, iż warto czekać na premierę.

Źródło: cnet

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    specialboy
    2
    No i luz. Apple niech spada na drzewo!