Gry na konsole

Onrush - to nie są wyścigi, to jest demolka [AKT. - gameplay]

przeczytasz w 1 min.

Firma Codemasters opublikowała nowy zwiastun swojej gry Onrush, która już za miesiąc rozpocznie rozgrzewanie konsol PlayStation 4 i Xbox One. Jasno pokazuje on, że nie należy podchodzić do tego tytułu jak do zwykłych wyścigów.

Aktualizacja, 7 kwietnia 2018: Widzieliście już ostatni zwiastun zwariowanego Onrush? Jeśli nie, to tutaj możecie nadrobić zaległości. Ekipa Codemasters zauważyła jednak, że minuta to trochę mało, by przedstawić, czym tak naprawdę jest jej najnowsza produkcja, dlatego też na dokładkę przygotowała obszerny zapis rozgrywki.

Nowy materiał to prawie 40 minut czystej rozgrywki – to dobra okazja, by przekonać się, czego można i czego należy spodziewać się po Onrush. Zatem zobaczcie:

Onrush – 40-minutowy gameplay

 

News, 6 kwietnia 2018: Jeszcze tylko dwa miesiące pozostały do premiery gry Onrush, której nie tak dawno mogliśmy się przyjrzeć na kilku materiałach wideo. Ekipa Codemasters uznała, że to najwyższy czas na podanie kolejnego zastrzyku z „podgrzewaczem atmosfery” i opublikowała nowy zwiastun swojej produkcji.

Zwiastun zatytułowany „Race, Wreck, Repeat” i opisany „Race hard. Wreck harder” nie pozostawia złudzeń, co do tego, jakie priorytety wyznaczyli sobie Mistrzowie Kodu tworząc Onrush. Najwyżej na ich liście na pewno nie znajduje się realizm. Jego miejsce zajmują widowiskowość, dynamika i szeroko pojmowania demolka.

Onrush screen

W Onrush wykorzystamy różnego rodzaju pojazdy terenowe, by udowodnić, że jest się najlepszym. Wygląda na to, że ukończenie wyścigu jako pierwszy będzie marnym sukcesem, bo o prawdziwym zwycięstwie będzie można mówić, gdy dojedzie się do mety jako… jedyny.

Już 5 czerwca gra Onrush dotrze na konsole PlayStation 4Xbox One. Nieco później (choć wciąż nie wiadomo, jak należy to „nieco” rozumieć) będzie ona dostępna także dla osób, które preferują zabawę przed komputerem. A to już wspomniany zwiastun:

Onrush – zwiastun przed premierą gry

Czekacie na ten tytuł czy może jednak jest on zupełnie poza waszym obszarem zainteresowań?

Źródło: Codemasters, Dark Side of Gaming

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Robsonik
  1
  Jakoś nie czuję klimatu po obejrzeniu tego zwiastunu ;-) może też jestem za stary ;-)
  • avatar
   First-Ever
   0
   Myślę, że to typowa gra zręcznościowa, nawet bardziej niż seria Need For Speed od EA. Pytanie, jeżeli EA w NFS całkowicie ucina wsparcie dla kierownic, to zastanawiam się czy Codemasters też poszli tą drogą w Onrush. Nie żeby mnie interesowały takie gry (jestem na to za stary), sporadycznie (raz na 3 miesiące, by odkurzyć kierownicę) gram tylko w symulacje (Project Cars 2).

   Nigdy się nie ścigałem w realu, ale miesiąc temu wybrałem się pierwszy raz na karting w Londynie i ustanowiłem nowy rekord toru (w pierwszym wyścigu) :)

   Dawno już nic nie nagrywałem, ostatni filmik jest chyba z 2010 roku: https://www.youtube.com/watch?v=qLEFuV5uI14

   • avatar
    Radical
    0
    Motorstorm z przed 10 lat (tej samej ekipy pod inną banderą) wygląda lepiej.