Gry komputerowe

Oryginalna polska gra z darmo na Epic Games Store, ale trzeba się pośpieszyć

przeczytasz w 1 min.

Okres świąteczny to dla wielu pora większych niż zwykle wydatków. Nawet kupując gry myśli się tu o innych, a dopiero o sobie. Zdarzają się jednak promocje, dzięki którym i bez uszczuplania portfela można poszerzyć swoją kolekcję.

SUPERHOT za darmo na Epic Games Store

Tym razem ciekawą ofertę znajdziemy na platformie Epic Games Store. Wystarczy posiadać tam konto, aby za darmo pobrać SUPERHOT.

Nie ma tu haczyków, nie można jednak zwlekać. Oferta obowiązuje do jutra, do godziny 17:00 naszego czasu. Zainteresowani powinni udać się pod ten link i skorzystać z przycisku „Odbierz”.

Mówimy tutaj o jednej z najlepszych polskich gier, a już z pewnością o jednej z najoryginalniejszych. Wyróżnia się nie tylko oprawą wizualną, ale również rozgrywką, w której czas zatrzymuje się w momencie zatrzymania się głównego bohatera. Średnia ocen na metacritic dobiła do 82%. Zachęcamy do zapoznania się z naszą recenzją gry, gdzie dowiecie się o niej zdecydowanie więcej.

Warto śledzić Epic Games Store, darmowych gier będzie więcej

Jeśli chcecie jeszcze bardziej rozbudować swoje kolekcje to warto uważniej śledzić Epic Games Store. Z racji trwającej świątecznej wyprzedaży zdecydowano się udostępnić aż 12 darmowych gier. Ich lista nie jest jednak znana, sklep każdego dnia serwuje niespodziankę.

Źródło: SUPERHOT, epicgames

Warto zobaczyć również:

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Dragonik
  1
  Grałem polecam, chociaż krótka, ale naprawdę warto.
  • avatar
   Pixel
   1
   Spoko że dziś to przeczytałem o 19:47
   -60%
   29,99 zł na 11,99 zł
   • avatar
    Shifted92
    0
    a ja nabyłem wczoraj na ps4 wersję VR, polecam! :D