Słuchawki

Oto co dla Patriota oznacza „klasa premium” - słuchawki Viper V380

przeczytasz w 1 min.

Wysoka jakość wykonania, nienaganne brzmienie, efektowne wzornictwo, pierwszorzędny komfort użytkowania i obsługa nowych technologii to pięć cech, które muszą – zdaniem Patriota – spełniać słuchawki „klasy premium”. Viper V380 ponoć je spełniają.

„Gamingowe słuchawki klasy premium” – oto Patriot Viper V380

O „klasie premium” świadczy przede wszystkim konstrukcja. Dlatego swoje nowe gamingowe słuchawki producent wykonał z porządnych materiałów. Model Patriot Viper V380 ma stalowy pałąk, obudowę z tworzywa ABS oraz nauszniki wypełnione gąbką dostosowująca się do kształtu głowy i pokryte ekoskórą. Całość ma być więc solidna, a zarazem miękka i lekka, dzięki czemu nawet długie sesje z ulubionymi grami nie będą męczące.

Słuchawki Patriot Viper V380 – za sprawą zamkniętej budowy – pozwalają odizolować się od otoczenia, a następnie przenieść się w sam środek akcji, o co zadba wirtualny dźwięk przestrzenny 7.1. Dzięki temu zawsze wiemy, z której strony lecą pociski i skąd nadbiegają wrogowie. Na to, że żaden szczegół nas nie ominie, pozwalają liczyć zaś bardzo duże, 53-milimetrowe przetworniki

Patriot Viper V380 słuchawki

Co jeszcze mają do zaoferowania te słuchawki? Ano między innymi 210-centymetrowy przewód w materiałowym oplocie, pasmo przenoszenia od 20 do 20 000 Hz, odczepiany mikrofon wielokierunkowy z systemem aktywnej redukcji szumów, equalizer dostępny z poziomu oprogramowania oraz podświetlenie RGB reagujące na dźwięki w grze

Nie są tanie, ale nie są też superdrogie. Ile kosztują słuchawki Viper V380?

Jeżeli jesteście zainteresowani takim sprzętem, to musicie wiedzieć, że za słuchawki Patriot Viper V380 przyjdzie wam zapłacić 339 złotych. Czy według was to dobra cena?

Źródło: Patriot Viper Gaming

Zobacz również te newsy o słuchawkach:

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Torrentowy Pirat
  1
  Uważam, że jest to taka sobie cena, ale pisanie, że jest to klasa premium... Hehe. Dziś klasa premium traci na wartości z tego co widzę. Chyba, że mówimy o premium wśród tanich słuchawek gamingowych.
  • avatar
   Diuran
   1
   Sa zbyt płytkie jak na moje duże uszy ehh.
   • avatar
    IksKwadrat
    0
    Rozumiem LEDy na myszkach czy kllawiaturach, ale na słuchawkach? Tego nawet nie widać kiedy ma się słuchawki na uszach XD
    • avatar
     Po1nter
     0
     Już po cenie widać, że klasa premium to to nie jest. To jak wyglądają również jest dalekie od klasy premium. Nie wiem czy wgl gamingowe słuchawki jakkolwiek można nazwać klasą premium. Imo powinna to być kategoria obok słuchawek gamingowych a nie w panelu słuchawek gamingowych. Bo nawet te najdroższe konstrukcje gamingowe swoim wykonaniem, i jakością dźwięku odstają od prawdziwych słuchawek klasy premium.
     • avatar
      hipiss
      0
      Zdecydowanie lepsze i dużo tańsze są polskie Federal 40 z prawdziwych łusek nabojów. Wygląd i dżwięk premium