Gry

Odświeżony Outcast nadejdzie jesienią

przeczytasz w 1 min.

Outcast: Second Contact, odświeżona wersja prawie 18-letniej już przygodówki, zadebiutuje na rynku jesienią. Zobacz zwiastun, by wyrobić sobie zdanie.

Choć niektórym może być w to trudno uwierzyć, ostatniego dnia lipca Outcast osiągnie pełnoletność. Jest też dobra wiadomość – niewiele później na półkach sklepowych wyląduje odświeżona wersja tej klasycznej przygodówki, obdarzona podtytułem Second Contact.

Choć we wstępie mowa jest o „dobrej wiadomości”, część z was może pamiętać, że tak właściwie to powinniśmy być już po premierze Outcast: Second Contact. W sierpniu ubiegłego roku twórcy zapowiadali bowiem, że do premiery pozostało pół roku. Jak widać prace się przeciągają, ale jeśli końcowy efekt ma być przez to lepszy, to nikt chyba nie będzie narzekał.

Konkretnej daty wciąż nie ma, ale wiemy przynajmniej, że Outcast: Second Contact zadebiutuje jesienią. Platformy docelowe to pecety oraz konsole PlayStation 4Xbox One. Względem pierwowzoru – wedle zapowiedzi – gra wyładnieje i stanie się przyjemniejsza, poprzez przeprojektowanie sterowania i interfejsu oraz wyeliminowanie błędów. Bez zmian pozostają bohaterowie, fabuła, zadania, miejscówki, bronie i przedmioty. 

Zapowiedzi jesiennej premiery towarzyszył zwiastun. Możecie go obejrzeć poniżej:

Źródło: Appeal

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!