Gry komputerowe

Tak wygląda Pagan Online - hack’n’slash z katalogu Wargaming

z dnia
Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
12 komentarzy Dyskutuj z nami

W sieci pojawił się zwiastun z fragmentami rzeczywistej rozgrywki w Pagan Online. Spójrzcie jak firma Wargaming i studio Mad Head Games rozumieją „dobrego hack’n’slasha”.

W ubiegłym miesiącu usłyszeliśmy o Pagan Online, czyli grze w stylu Diablo, która w przyszłym roku trafi do katalogu Wargaming. Teraz wreszcie możemy rzucić okiem na to, jak prezentuje się rozgrywka w tym tytule.

Jak na hack’n’slasha przystało, w Pagan Online rozgrywka będzie koncentrować się na ekscytujących pojedynkach oraz rozwoju postaci. Na graczy czekać będzie kilku bohaterów o konkretnym zestawie umiejętności, które wykorzysta się podczas walki z potworami i bóstwami w pewnej mitologicznej krainie.

„Pagan Online połączy w sobie opowiadanie dobrej fabuły, proceduralnie generowane areny i wybory, które prowadzić będą do zróżnicowanych pojedynków. To wszystko da poczucie żyjącego i zmieniającego się świata, gdzie każdy dzień i każda walka będzie czymś innym niż była wcześniej”, jak czytamy w zapowiedzi.

Tymczasem przejdźmy już do rzeczy, a więc świeżutkiego materiału wideo przedstawiającego autentyczne fragmenty zabawy w grze Pagan Online, która ma być przystępna (dzięki intuicyjnemu sterowaniu), ale też wymagająca (za sprawą wielu opcji, które trzeba poznać samemu)…

Źródło: Wargaming

Komentarze

12
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  zodjak
  Za gry z pazernego studia Wg dziekuje po przygodzie z wot-em nic więcej od nich nie tkne.
 • avatar
  Marucins
  Szkoda na to czasu. Jak przystało na Wargaming będzie to gra typu P2W.

  Obecnie jest tylko jeden H&S warty uwagi, a jest nim Path of Exile.
 • avatar
  leon-san
  Graficznie to wygląda, że jest gotowe na konsole czy mobilki
 • avatar
  sn00p
  Szkoda że już na stałe przyjął się ten cukierkowy świat Diablo 3. Przydało by się zrobić krok wstecz do klimatów z Diablo 2. Ciemne barwy + odpowiednia spokojna muzyka robią powalające wrażenie. Pagan zdecydowanie nie wypełni tej dziury która istnieje od czasów Diablo I i Diablo II
  -1