Filmy / seriale / VOD

Pan Wiedźma powrócił!

przeczytasz w 1 min.

Piąty odcinek nieśmiertelnego Pana Wiedźmy wjechał na You Tube. Na jaką prawdę życiową trafił Pan Wiedźma wśród Wikingów i kiedy będą kolejne przygody?

Serial Pan Wiedźma to przyjemny pastisz netflixowego The Witcher. Zimowy debiut produkcji okazał się sukcesem tak dużym, że Twórcy animacji nie zdecydowali się na obniżenie lotów, ani podwyższenie budżetu. Wiedźmińskie uniwersum nadal pozbawione jest koloru i kipi kartonową mądrością życiową. Czy wiosenne wznowienie sezonu pierwszego sprosta oczekiwaniom wygłodniałego tłumu?

Jak zapowiadają się najnowsze odcinki Pana Wiedźmy?

Jak przystało na superprodukcję, podczas przednówkowej przerwy, fani animowanego serialu mogli liczyć na ekskluzywne wieści z planu:

Na budowanie wiedźmińskiej formy pozostawiono im jednak aż dwa miesiące. Dopiero w ostatnim dniu kwietnia Twórcy zdecydowali, że najwyższy czas zakończyć tę mordęgę. Wyrwali fanów z trampek i położyli na deskach trailerem wiosennych odcinków:

Gdzie, kiedy i bez opłat oglądać nowe odcinki Pana Wiedźmy?

Sześć nowych odcinków „Pana Wiedźmy” to sześć przejmujących opowieści o poświęceniu, magii, zemście i zasadach skutecznej prezentacji przetargowej z użyciem rzutnika. Obejrzyj je wszystkie, lub niektóre z nich, lub chociaż połowę siódmego. Już wkrótce na YouTube.

- zapowiedzieli Autorzy animacji 30 kwietnia A.D. 2022

Ta ekscytująca zapowiedź przestała być niejasna na skutek upływu czasu.Okazuje się, że „wkrótce” oznacza tydzień. 7 maja br. na rodzimym kanale Pana Wiedźmy (prowadzonym pod przykrywką marki Crunch Dog), pojawił się piąty odcinek przygód słynnego już bohatera. Nosi on tytuł Wikingowie i jasno precyzuje, co w pracy łowcy potworów jest najbardziej uciążliwe:

Podążając tropem prostej arytmetyki fani mogą spodziewać się, że kolejne przygody Pana Wiedźmy w kartonowym uniwersum, objawiać się będą w każdą sobotę. Krótka sesja z kalendarzem i liczydłem pozwala też oczekiwać, że wiosenny maraton potrwa niemal do połowy czerwca.

Źródło: YouTube Crunch Drog 

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    NiemenCrystal
    1
    Czy wiecie, że szkło kryształowe wykorzystywane jest też w znanej biżuterii firmy Swarovski? Założyciel firmy i twórca legendy marki, Daniel Swarovski, sam produkował szkło kryształowe do swojej biżuterii, a jego autorska receptura jest tajna do dziś. Macie okazję ozdobić swój dom/mieszkanie i wydobyć z niego jeszcze więcej piękna dzięki misom i wazonom ze szkła kryształowego! Podrzucam wam link do takich mis i wazonów, serdecznie polecam
    https://niemencrystal.com/kategoria-produktu/misy-i-wazony/