Telefony

Pancerna komórka JCB

przeczytasz w 0 min.

Na rynku telefonów komórkowych dostępnych było już kilka modeli urządzeń, które cechować miały się odpornością na uderzenia, upadki z dużych wysokości, wilgoć, itp. Takie modele produkował niegdyś Siemens, Nokia, ale w praktyce oznaczało to, że komórka różni się od typowego urządzenia nieco bardziej toporną obudową, gumową oprawą i niczym więcej.

Teraz pracownicy budowlani, osoby pracujący w terenie, które cenią sobie wytrzymałość komórki nad wygląd mogą przyjrzeć się ofercie niezniszczalnej komórki brytyjskiej firmy JCB. Jak podaje producent urządzenie jest odporne na kurz, silne uderzenia, jest wodoodporne, pozwala na pracę w temperaturach od -20 stopni do 60 stopni Celcjusza. Komórka ma wbudowany moduł Bluetooth, jest trójzakresowa, obsługuje funkcję Push-to-Talk. Z ciekawostek, JCB dysponuje podwójnym głośnikiem, który umożliwi rozmowę nawet w trudnych, bardzo głośnych warunkach.


Telefon dostępny będzie w sprzedaży już w styczniu 2008 roku. Zatem jeśli wybieracie się do pracy na jakiejś platformie wiertniczej, to JCB Toughphone wydaje się ciekawą alternatywą dla delikatnych fińskich komórek;)

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!

Witaj!

Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

Połącz konto już teraz.

Zaloguj przez 1Login