Oprogramowanie

Panda Antivirus Pro 2009 dla Windows 7 - beta do pobrania

przeczytasz w 1 min.

Panda Security udostępniła wersję beta programu Panda Antivirus Pro 2009 dla systemu Windows 7. Rozwiązanie w pełni wykorzystuje zalety koncepcji cloud computing, co przekłada się na lepszą ochronę użytkowników, przy mniejszym użyciu zasobów komputera.

Teraz wszyscy użytkownicy nowego systemu operacyjnego Microsoftu będą mogli bezpłatnie skorzystać z ochrony przed złośliwym oprogramowaniem, bez wpływu na zasoby systemowe.

Program można pobrać skąd: pandasecurity.com/windows7

Windows 7 to nowy system operacyjny firmy Microsoft, który w niedługiej przyszłości ma zastąpić Windows Vista. Zawiera szereg usprawnień w zakresie wydajności i szybkości działania, a także udoskonalony interfejs wraz z systemem zarządzania informacjami. Posiada wiele usprawnień obsługi grafiki 3D oraz wiele innych nowatorskich rozwiązań Panda Antivirus Pro chroni kompleksowo: przed wirusami, rootkitami, programami szpiegującymi i kradzieżą tożsamości. Jest prosta i wygodna w obsłudze, minimalnie wykorzystuje zasoby systemowe komputera. Program zawiera firewall, zabezpieczający użytkownika przed atakami hakerów.

Źródło: Informacja prasowa

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  fajnie. Ale jest jeden minus ten artykuł ukazała sie w marcu teraz mamy koniec kwietnia i dalej W7 nie ma w sprzedaży. nie ma programów które juz na 100% dzialaja na W7
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   7-ka będzie posiadała wsteczną kompatybilność z XP, czyli wszystko co działało na XP zadziała na W7. Ale wiadomo, że programy stworzone specjalnie dla W7 będą wydajniejsze i stabilniejsze (miejmy nadzieje:P) . Dobrze, że producenci tak wcześnie pomyśleli o wydaniu AV na nowy system.