• benchmark.pl
 • Gry
 • Paragon: sieciowa rozwałka według Epic Games - gameplay
Gry

Paragon: sieciowa rozwałka według Epic Games - gameplay

z dnia
Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
14 komentarzy Dyskutuj z nami

Twórcy Unreal Torunament i Gears of War powracają z nowym, bardzo interesującym tytułem. Tym razem z gatunku MOBA.

Paragon akcja

Dali nam już tak świetnie serie jak Unreal Tournament i Gears of War. Teraz studio Epic Games pracuje nad trzecioosobową, sieciową grą akcji zatytułowaną Paragon. W sieci pojawił się nowy zwiastun wypełniony po brzegi fragmentami rozgrywki.

Na temat Paragonu zdążyliśmy się już co nieco dowiedzieć – poznaliśmy bohaterów i ogólne zasady rozgrywki. Wiemy też, że choć jest to przedstawiciel gatunku MOBA, to w rzeczywistości w niejednym miejscu trudno odróżnić tę produkcję od typowej gry akcji.

Na tle najpopularniejszych gier MOBA (między innymi League of Legends i Dota 2), Paragon wyróżnia się też bardziej zróżnicowanych ukształtowaniem powierzchni. Niezmiennie ważny pozostaje rozwój postaci.

Wszystkie te elementy mają sprawiać, że Paragon będzie grą niezwykle dynamiczną i zaoferuje mnóstwo frajdy. Czy rzeczywiście tak się stanie pierwsi gracze przekonają się już wiosną – wówczas tytuł trafi do Wczesnego Dostępu na Steamie. Tymczasem sprawdźcie najnowszy gameplay:

Gra Paragon powstaje z myślą o pecetach i konsolach PlayStation 4.

Źródło: VG247, Quarter to Three

Komentarze

14
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  kitamo
  chętnie zagram, wygląda interesująco.
  2
 • avatar
  Diwad
  Urząd Skarbowy sponsorował tytuł?

  #suchar
  2
 • avatar
  Konto usunięte
  A na Xone brak? Hm...Ciekawe;)
 • avatar
  Hedrox
  Mocno wyczekuję tego tytułu. Nie jestem fanem MOBA, ale ten silnik i ten producent oraz forma podania mnie przekonuje w pełni. Do tego model F2P, który da szansę przetestowania bez kosztów. Zapisałem się od razu jak wystartowały do zamkniętych testów, ale na razie bez powodzenia. Najpóźniej w lato otwarte będą i wtedy każdy sobie zagra:)
 • avatar
  MiKer_r
  Ja jestem jednym z tych szczęśliwców, którym udało się otrzymać zaproszenie do online testów i muszę przyznać, że jak na grę, która jest jeszcze w wersji Alpha wygląda naprawdę obiecująco. Wiadomo jest jeszcze sporo niedociągnięć, które należy poprawić ale mimo wszystko na gameplay nie narzekam.
 • avatar
  darkowal
  Pierwszym i najważniejszym jest kwestia sterowania. Epic rozumie, że stawianie naprzeciw siebie użytkowników korzystających z klawiatury i myszki oraz tych grających na padzie oznaczałoby nierówną walkę. Dlatego twórcy Paragona postanowili wyrównać szanse – zestaw klawiatura i mysz będzie obsługiwany też na PS4. Jak twierdzą przedstawiciele firmy, ma to zagwarantować, że żadna ze stron nie zdobędzie przewagi. Jednocześnie dodano, że najlepsi pecetowi gracze, którzy teraz testują produkcję, korzystają z pada, więc nie powinno być problemu także z graniem na kontrolerze.