Konkursy

Pierwsi Laureaci konkursu "Benchmarkowy powrót do szkoły 2013"

przeczytasz w 1 min.

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie "Benchmarkowy powrót do szkoły 2013", w którym możecie wygrać nagrody dla siebie i swojej szkoły.

Pierwszy dzień w szkole za Wami, mamy nadzieję, że nie było aż tak źle, w końcu już za cztery dni znów weekend :) Jeżeli ta myśl nie napawa Was wystarczającym optymizmem, to przypominamy, że biorąc udział w konkursie „Benchmarkowy powrót do szkoły 2013” możecie wygrać atrakcyjne nagrody dla siebie i swojej szkoły. Wystarczy mieć konto na benchmark.pl i odpowiedzieć na jedno proste pytanie. Jeśli jeszcze nie zarejestrowaliście się na naszym portalu, to możecie to zrobić tu, nie zajmie Wam to dłużej niż minutę.

Benchmarkowy powrót do szkoły 2013

Naszym zdaniem najciekawszych odpowiedzi w zeszłym tygodniu udzielili asfasfds2332kastefan4 , w ich ręce trafią słuchawki Skullcandy JIB – serdecznie gratulujemy!

"Największe zainteresowanie wzbudził u mnie Lenovo Yoga 13 ze względu na dość mały ciężar oraz cechy zarówno tabletu jak i laptopa, dzięki czemu można pisać notatki na klawiaturze fizycznej ale też na dotykowym ekranie który jest dość duży by było to wygodne" Adam Pietruszka (asfasfds2332)

"Moje największe zainteresowanie wzbudził dysk Samsung SSD 840 Pro. Jest to w tej chwili chyba najlepszy dysk SSD, tak wynika z wielu testów i opinii jego użytkowników. Przyznam szczerze, że bardzo chciałbym mieć taki dysk" Kamil Stefański (kastefan4)

Nagrody - Benchmarkowy powrót do szkoły 2013

Osoby które oddały już głos zachęcamy do informowania znajomych o akcji, zwiększając w ten sposób szansę na wygraną swojej szkoły. Oprócz nagród dla szkół o największej liczbie głosów przygotowaliśmy także upominki jakie rozdamy uczniom danej placówki. Głosy oddawać można do 15 października. Niezależnie od wyników końcowych konkursu, co poniedziałek będziemy wybierać najciekawsze odpowiedzi jakie udzieliliście w minionym tygodniu.

Benchmarkowy powrót do szkoły 2013 - ranking szkół

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    -AssassiN-
    14
    Moja szkoła nie zasługuje na nagrody... :D:D